Туристическая компания Одисей 2012

Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам

Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам

Львів — Рига — Юрмала — Таллінн — Cтокгольм — Мальмо — Копенгаген — Амстердам — Ганновер — Вроцлав — Львів

Країни в турі: Данія — Естонія — Латвія — Нідерланди — Німеччина — Швеція
Транспорт: Автобус
Місто виїзду: Львів
Тривалість: 9 днів

Дати заїзду: 29 квітня

Цена (за 1 взр.): від 318 €*

* Вартість туру може змінюватися, тому ціну обов’язково уточнюйте у менеджера.

Без нічних переїздів!
Всі пароми у вартості туру!

День 1. 06:30 Збір на залізничному вокзалі м. Львова.

07:00 Виїзд зі Львова.

Переїзд територією Польщі та Литви. Прибуття у Ригу. Ночівля у готелі.

День 2. Сніданок.

Оглядова екскурсія по місту — «Стара  Рига». Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам’яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига — класичне європейське місто, а з іншої сторони — це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.

Рекомендуємо:

— Рига — столиця югендстилю (5 євро). Арт нуво, тіффані, югендстиль… якби в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва створених у ньому неможливо. Такі відомі метці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст., перетворили історичну частину Риги, у архітектурний шедевр, що сьогодні внесена у спадщину ЮНЕСКО. Жоден будинок не міг бути подібним на інший, а навпаки кращий, оригінальніший та екстравагантніший. Світла гамма тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Заворожуючий парад творінь запрошує!

— Екскурсія в  Таллін — «Vanna Tallinn» (38 євро).

Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки XIV-XVII століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п’яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вулиці Пікк Ялг, Люхіке Ялг, та неодмінно вулиця Пікк, де кожна будівля має свою історію.  Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посерд вуличок Старого міста і знайти свій Vana Tallinn.

Вільний час. Рекомендуємо:

— відвідати Талліннську телевежу* (15 євро), котра є найвищою спорудою не лише в Таллінні, а й у всій Естонії: її висота становить 314 метрів. Талліннська телевежа — це вражаючий центр туризму, культури і вільного проведення часу. Вид з Талліннської телевежі — унікальний у всій Північній Європі. Простір, що відкривається з телевежі необхідно побачити і відчути. Перед Тобою простягаються величні ліси, прекрасне Старе місто і бурхливе Балтійське море у всій своїй красі. Ще Ти маєш змогу: відвідати експозицію сучасного, футуристичного дизайну, яка дає огляд досягнень, завдяки яким естонці стали відомі всьому світу; надіслати привітання друзям як телеведучий однієї з передач; переглянути 3D-фільм про Телевежу.

Повернення в Ригу. Ночівля

День 3.

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день. Рекомендуємо факультативно:

— екскурсію по м. Юрмала* (15 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала — «перлина» Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев’яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала — символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

— розважальний комплекс Лідо (5 євро) — це найбільша будівля із дерева в Європі, де високо цінують латвійську культуру і давні традиції приготування їжі. Тут ти можеш не лише скуштувати свинні реберця, смаженого лосося, грибний соус, пиріжки з шпеком, латвійський чорний житній хліб, а й провести весело час на актракціонах. Labu apetiti — смачного!

— екскурсію «Придворні інтриги Рундальського палацу» (18 євро). Це величний палац, збудований за проектом та під особистим керівництвом відомого архітектора Франческо Расстреллі. Тебе чекають розкішні зали, прекрасним оздобленням яких пишались сучасники: золотой тронний зал, білий зал, величну картинну галерею, кабінети з колекцією японського та китайського фарфору. Классична музика створює атмосферу XVIII ст. кажуть, що іноді парадними залами палацу блукають привиди — Чорна та Біла леді.

17:30 — Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі Isabelle / Romantika.

Запрошуємо Тебе в атмосферу веселощів, азарту та розваг — дискотеки, фешенебельні ресторани, duty free, бутіки, казино… — все це на одному паромному лайнері!!! Поринь у світ яскравих вражень та відчуттів!!! Ніч на паромі.

День 4.

Сніданок на паромі (у вартості туру).

10:30 — прибуття до Стокгольму.

Автобусна екскурсія «Стокгольм — місто мостів», своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості… Чарівний Стокгольм — це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з’єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.

Вільний час. Факультативно:

пішохідна екскурсія по старому місту Гамла Стан* (10 євро). На перший погляд — це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики. «Все як як і в інших містах», — кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ні — це місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найгарніші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. І головне, є міста про які говорять «побачити і померти» Стокгольм і його стара частина Гамла Стан — це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.

— відвідати музей Васа (25 євро/12 євро), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, корабель Васа є унікальною художньою цінністю і однією з найвизначніших туристичних визначних пам’яток світового масштабу. Корабель демонструється в спеціально збудованому музеї, де також представлено дев’ять виставок, які мають до нього відношення, магазин з багатим вибором товарів і висококласний ресторан.

— відвідати Стокгольмську ратушу (18 євро). Стокгольмська ратуша — одна із найголовніших туристичних пам’яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени з історії Швеції. А з оглядового майданчика 106-метрової вежі ратуші Тобі відкриється чудова панорама Стокгольма.

Переїзд територією Швеції. Ночівля у транзитному готелі.

День 5.

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день у Мальмо (Швеція).

Рекомендуємо відвідати Копенгаген (48 євро). Переїзд через Ересуннський міст в Копенгаген.

О, Данія, Данія! Країна старовинних і добрих привидів, країна вікінгів і туманів, країна казкова, давня, незрозуміла… Маленька країна, що вражає весь світ своїми шедеврами, і своєю сердечністю, і своїми невеликими, дуже акуратними і комфортними містечками.

Оглядова екскурсія. Серце Данії, її столиця — місто Копенгаген, в перекладі з португальської мови, «Гавань торговців». Саме сюди, в Копенгаген, в стародавні часи доставлялися звідусіль найрізноманітніші товари, саме тут жваві купці з заморських країн укладали свої перші угоди з данцями. Копенгаген — місто в яке хочеться повертатися і повертатися … Пішохідні квартали старого міста, які зберігають вигляд Копенгагена часів великого казкаря Андерсена, Тіволі — містечко казок і розваг, чудові парки міста, прекрасна набережна — місце зустрічей в затишних ресторанчиках, Що розташувалися тут… Копенгаген змушує посміхатися і цінувати маленькі радощі життя …

Вільний час. Рекомендуємо:

— Прогулянка каналами Копенгагена* (18 євро) — Не лише побачити, а також відчути красу культурної столиці Данії можна не ступаючи жодного кроку по землі, подорожуючи Копенгагеном водними артеріями на затишному кораблику. Насолодитись видатними пам’ятками архітектури з нового ракурсу  —  Палац Крістіанборга, церква Св. Миколая, оперний театр, штучні острови та пірс Мідтермолен постануть перед Вами у всій красі данського колориту!

— Розенборг* (30 євро) — скарбниця даньських королів, один із найвідоміших замків Данії, побудований у 1606 році як літня резиденція королівської сім’ї Крістіана IV,  оточений квітучими Королівськими садами, які є найвідвідуванішими у Данії. Замок вражає дивовижним поєднанням розкоші та витонченості. Сьогодні — це музей, експонати якого пов’язані з данським монархам протягом останніх 400 років!  Тут Ти відвідаєш Зелений Кабінет з предметами приватної колекції монархів, а також казначейство, де представлені унікальні роботи зі слонової кістки і бурштину, які були власністю минулих членів королівської сім’ї.

Повернення у Мальмо.

Переїзд до парому, переправа до Німеччини. Ночівля на паромі.

День 6.

Сніданок (за додаткову оплату). Виселення з парому. Переїзд у Амстердам.

Прибуття в місто каналів та вітряних млинів — Амстердам.

Амстердам — яскравий, здебільшого кольору какао з молоком, з вікнами без штор, з різнокольоровими віконницями, без під’їздів, з неширокими вхідними дверима на фасадах будинків, схожими на міжкімнатні. Від цього центр міста здається однією великою квартирою, з вузенькими тротуарами і широкими велосипедними доріжками, з незліченними набережними, з величезною кількістю тюльпанів, з нереально смачним оселедцем, який їдять без хліба взявши рукою за хвіст, з кращою колекцією Ван Гога, Рембранта. Амстердам  вільний до нерозсудливості, до епатажу. Від одного цього слова віє прохолодою, запахом тюльпанів і масляних фарб. Це місто, застигле в часі вільної любові та інших вільних задоволень. Під час екскурсії запрошуємо в дивовижний світ кольорів в світ чогось прекрасного, — фабрику діамантів. Тут на Тебе чекає захоплююча екскурсія та можливіть потішити себе або свою чарівну половинку прикрасами з Амстердаму! Пішохідна екскурсія. Вільний час.

Пропонуємо:

— прогулянка на кораблику по Амстердаму (15€).  Що б там не говорили, але Амстердам треба дивитися з води. Можна довго гуляти містом, відвідувати музеї і сидіти в кофешопах, але якщо ви не прогуляєтесь хоча б раз на кораблику по каналах Амстердама, то повного відчуття Амстердама у вас не вийде. Не дарма ж Амстердам прозвали «північною Венецією»!

— Асоціації, яі відвідують кожного при слові «Нідерланди», як правило, схожі: безкраї поля тюльпанів, мальовничі вітряні млини, дуже смачний домашній сир, оселедець і…Квартал Червоних ліхтарів (10€) в Амстердамі. Дізнайся історію старовинного району міста, де червоний ліхтар став символом продажної любові багато століть тому.

Поселення в готель на території Нідерландів. Ночівля.

День 7.

Сніданок. Виселення з готелю. Рекомендуємо:

— Королівський парк Койкенхоф (23.03.17 — 21.05.17) — восьме чудо світу! Тут із квітів зроблені не клумби, а річки небаченої красоти. Тюльпани, бузок, незабутки, лілії, троянди…а яких кольорів! Червоні, жовті, сині, в полосочку, лілові, білі. Кокенхоф — це чарівне місце, де обов’язково необхідно побувати! (33 €)

— Для тих хоче побачити, де Голландія найпрекрасніша, сьогодні відкриє для себе Заансе Сханс + Волендам* (18€). Заансе Сханс це селище де компактно зібране все,  чим славиться ця невелика за нашими мірками країна. Тут Ти знайдеш місцеву сироварню; майстерню по виготовленню кломпів — національного голландського взуття з дерева; пекарню з сільським хлібом. А рибальське містечко Волендам запам’ятається великою кількістю яхт, човнів…тут місцеві жителі які розгулюють в національному вбрані  не відпустять тебе без фото на пам’ять, ну і звичайно є можливість скуштувати морепродукти, якими славиться ГОЛАНДІЯ.

Переїзд у Німеччину.Поселення в готель. Транзитна ночівля.

День 8. 

Сніданок. Виселення з готелю.

Прибуття в м.Ганновер (Німеччина). Запрошуємо на екскурсію «У гостях барона Мюнхаузена», — серце Нижньої Саксонії б’ється біля узбережжя ріки Лайн, в місті Ганновер.  Крок за кроком, ми розпутаєм клубок «червоної нитки» відвідавши найцікавіші об’єкти поки невідомого міста. Розростаючись з XII ст., знищений війною,  сьогодні Ганновер чарує дивним поєднанням середньовіччя та сучасної архітектури.

Факультативно: Запрошуємо в гості до Осла, Пса, Кота та Півня (38€), — в місто Бремен, що на старому німецькому діалекті означає «курочка»! Під час екскурсії ти побачиш «бременську діру», «плювальний камінь» і дізнаєшся звідки походить вираз «як по маслу», чому після вживання вина не можна пити пиво, а після пива — пити вино в Бремені навіть рекомендують. Тут, Тебе, зустрічає лицар Роланд, який приносить щастя мешканцям та гостям міста!

Переїзд на територію Польщі. Ночівля.

День 9.

Сніданок. Виселення з готелю. Приготуйтеся до прекрасного – це місто має все — чудовий вигляд, культуру та смак. Збудований на стику Європи, й наділений чарівністю Імперії Габсбургів, гордістю Пруссів, найкращими якостями польських ремісників, Вроцлав являється богемською рапсодією, за яку кожен князь, імператор і канцлер готовий був вести війну, чи навіть дві. Піднесений над річкою Одра, Вроцлав хизується своїми мальовничими панорами, які не поступаються жодному європейському місту. Поблукавши по барвистій мозаїці вулиць, Ви знайдете більше мостів, ніж де-небудь у Центральній Європі; Ринкову площу, яку оберігають сотні карликових гномів; а також єдине у своєму роді диво інженерної думки, внесене до списку спадщини ЮНЕСКО; не кажучи вже про повний календар свят і фестивалів. Вроцлав — місто зустрічей, місто, яке об’єднує. Оглядова екскурсія.

Переїзд у Львів. Орієнтовне прибуття у Львів 24:00.

У вартість входить:

 • оглядові екскурсії по містах: Рига, Стокгольм, Амстердам, Ганновер, Вроцлав
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелі категорії 2-3*, сніданки (шведський стіл)
 • проїзд на нічному паромі у 4-місній каюті нижніх палуб БЕЗ ВІКНА (в каюті душ, туалет).
 • сніданок на паромі (лінія Рига-Стокгольм)
 • паромні переправи
 • супровід керівника групи
 • медичне страхування

У вартість не входить:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • вечері на паромі
 • особисті витрати
 • консульський збір — 35 євро
 • візова підтримка — 10 євро
 • послуги візового центру (ППВА) — 18 євро
  Увага! Працюючі пенсіонери оплачують консульський збір

Увага!

Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за вечерю на паромі (лінія Рига-Стокгольм) для дорослих 35 євро (шведський стіл); діти (12-17 років) — 16,5 євро (шведський стіл).Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за вечерю на паромі (лінія Рига-Стокгольм) для дорослих 35 євро (шведський стіл); діти (12-17 років) — 16,5 євро (шведський стіл). Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за сніданок на паромі (Швеція-Німеччина) 12 євро; за вечерю 30 євро; Вартість харчування для дітей віком до 12р. прохання уточнювати.

Якщо Вам сподобався саме цей тур, і ви його хочете забронювати чи подивитися ще класні варіанти — приходьте до нас!

Київ, вул. Бульварно — Кудрявськая (в минулому Воровського) 37/14, оф. 203-204
(044) 227 45 91
(066) 353 26 30
(097) 941 24 48
(063) 289 58 16
odisseus2012@gmail.com

Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам Нові горизонти: Рига, Стокгольм, Копенгаген, Амстердам

Очень крутые туры! Рекомендуем!

 • Львів - Бамберг - Вюрцбург - Цюріх - Рейнський водоспад - Люцерн - Ансі - Женева - Монтре - Веве - Лозана - Рим - Ватикан - Флоренція - Піза - Лука - Мюнхен - Львів Країни в турі: Австрія - Німеччина - Італія - Швейцарія Транспорт: Автобус Місто виїзду:…
  Tags: і, з, місто
 • Країни в турі: Угорщина, Італія Транспорт: Автобус Місто відправлення : Львів Тривалість туру: 5 днів Дати виїзду* Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень 01, 6, 20 3, 17 1, 15, 29 6, 20 2, 16, 30 7, 21 4, 18 2, 16 Вартість: від 118 євро** * Дати виїзду уточнюйте у…
  Tags: і, з, місто, це
 • Львів - Будапешт - Відень - Цюріх - Люцерн - Рейнський водоспад - Берн - Зальцбург - Зальцкамергут Країни в турі: Австрія, Угорщина, Швеція Транспорт: Автобус Місто виїзду: Львів Тривалість: 6 днів Дати заїзду: 02/02, 09/02, 16/02, 23/02, 02/03, 09/03, 16/03, 23/03, 30/03, 06/04, 13/04, 20/04, 27/04, 04/05, 11/05, 17/05,…
  Tags: і, з
 • Royal Albatros Moderna 5* Египет ,  Шарм-Эль-Шейх ,  Набк Бей Вартість туру (2 дор.) - від 730 $ Тип кімнати - Standard Харчування - ALL (все включено ) Проживання (ночей / днів) - 7/8 Транспорт - авіа * Вартість туру може змінюватися, тому ціну обов'язково уточнюйте у менеджера. ЛАУРЕАТ ПРЕМИИ…
  Tags: з, і
 • Львів - Егер - Ліньяно Сабіадоро - Венеція - Верона - Трієст - Львів Страны в туре: Италия Транспорт: Автобус Город выезда: Львов Длительность: 8 дней Даты заезда: 30.06., 14.07, 28.07, 27.08, 01.09 Цена: 320 € * Стоимость тура может изменяться, поэтому цену обязательно уточняйте у менеджера. День 1. Львів…
  Tags: з, і, це
 • Вулкан Везувій - найбільш відомий вулкан Італії, в результаті виверження якого були поховані міста Помпеї і Геркуланум. Сьогодні - це сплячий вулкан. Останнє виверження було в 1944 році. Тоді постраждало місто Сан Себастьяно. Відвідуючи Неаполь обов'язково виділіть час на відвідування вулкана. Піднятися на вулкан важко, особливо тим, хто палить. Вже…
  Tags: і, це, з