Страховка від невиїзду. Бути чи не бути? | Туркомпанія Одісей
Поділіться цим з друзями

Страхування від невиїзду – це страхування фінансових ризиків, пов’язаних з відмовою / зміною термінів туристичної поїздки. Вона дозволяє застрахованій особі отримати відшкодування фактично понесених витрат (вартості авіаквитків, проживання, екскурсій тощо.) В разі неможливості здійснення поїздки, а також всіх додаткових витрат, які виникають у разі зміни терміну перебування в турі (додаткові авіаквитки, перебронювання готелю та ін. ).

«В яких випадках вона працює? І що є тим самим страховим випадком? »

Страховий випадок – це подія, яка призвела до фінансових збитків, пов’язаних зі скасуванням або зміною термінів подорожі застрахованого.

СТРАХОВИМ ВИПАДКОМ ВВАЖАЄТЬСЯ:

 • Проблеми зі здоров’ям (травми, екстрені операції, інфекційні або гострі захворювання) туриста, термін якого становить понад 10 днів в тому числі 3 днів після дати початку туру. Покриваються витрати хворого туриста. У разі хвороби дитини, страховка покриває витрати на дитину і одного з його батьків, включених в тур, а в разі хвороби близького родича сім’ї (навіть не включеного в цей тур) покриваються витрати також одного з туристів.
 • Смерть туриста або його близького родича. На жаль, і таке буває.
 • Пошкодження, знищення, втрата майна туриста внаслідок пожежі, вибуху, стихійного лиха, дії води або інших рідин з водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем, з сусідніх приміщень, систем пожежогасіння, протиправних дій третіх осіб. При цьому розмір збитків повинен становити не менше еквівалента 1 000 (одна тисяча) доларів США.
 • Неотримання туристом в’їзної візи в країну тимчасового перебування за умови своєчасного подання документів, необхідних для отримання візи, оформлених відповідно до вимог Консульства країни тимчасового перебування, і за умови, що раніше не було відмов в отриманні візи.
 • Затримка у видачі візи, а саме видача туристу в’їзної візи після дати початку туру, за умови своєчасного подання документів, необхідних для отримання візи, оформлених відповідно до вимог консульства країни, в яку планується здійснити подорож і якщо не було відмов в отриманні візи раніше. При цьому покривається вартість квитків і проживання в готелі тільки того туриста, якому несвоєчасно була видана віза.
 • Необхідність участі туриста в судовому засіданні і присутності в місці такого засідання.
 • Отримання туристом повідомлення про призов до Збройних сил для проходження військової служби та мобілізації або участі у військових зборах.
 • Стихійні лиха безпосередньо в місці постійного проживання туриста або в місці його перебування під час туристичної подорожі.
 • Офіційно оголошені в місці постійного проживання туриста або в місці заброньованої подорожі: страйки перевізників (передбачених договором на туристичне обслуговування), народні хвилювання, епідемії, терористичні акти.
 • Запізнення на рейс туриста в зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою або поломкою транспортного засобу (крім таксі), на якому він прямував до аеропорту (на вокзал) на території України, що призводить до неможливості здійснення подорожі в встановлені дати.
 • Запізнення на рейс туриста на території країни тимчасового перебування в зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою або поломкою транспортного засобу (крім таксі), на якому він прямував до аеропорту (на вокзал), а також внаслідок офіційно оголошених: стихійного лиха, народних хвилювань, епідемій, терористичних актів.
 • Невиконання туроператором своїх договірних зобов’язань перед туристом в результаті визнання туроператора банкрутом та / або внаслідок його неплатоспроможності і недостатності коштів для покриття збитків туриста за рахунок гарантій банків або інших кредитно-фінансових установ, виданих туроператору для підтвердження фінансового забезпечення своєї діяльності.

Вартість страховки невисока, а втрати без неї можуть бути дуже великими, тож не нехтуйте страховкою.

Всіх бажаючих відпочити  — запрошуємо до нас в офіс!

Приходьте до нас:
Київ, вул. Бульварно — Кудрявська (колишня Воровського) 37/14, оф. 203-204

(044) 227 45 91
(099) 276 42 81
(097) 941 24 48
(063) 789 70 74
odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також буде цікаво

 • 86
  ЛутріМаленьке мальовниче село Лутрі розташоване на південному заході Криту між селами Сфакія на сході і Айія Румелі на заході. Дістатися до Лутрі можна тільки двома способами - на човні або пішки, тут немає автодоріг, і цей факт додає селу особливий шарм. Прибувши сюди катером, ви незмінно потрапите під чари як…
  Tags: і, з, в, на, до
 • 83
  Ми зібрали корисні поради для туристів, які планують поїздку до Єгипту вперше. А може, хтось і не знав про деякі особливості цієї країни і візьме собі на замітку щось цікаве! Отже, наші поради відпочиваючим. 1. При відвідуванні монастирів і храмів жінкам слід закривати плечі і руки, не надягати короткі спідниці,…
  Tags: і, в, не, на, з, до
 • 82
  Тревелхаки для батьків-мандрівників, які хочуть на відпочинок з дітьми. На перший погляд, народження дитини ставить хрест на всьому, що було у вашому житті цікавого, в першу чергу - на подорожах. Але минає трохи часу, батьки оговтуються від шоку, звикають до постійного недосипання і відсутності особистого часу і починають мріяти про поїздку…
  Tags: з, і, в, не, на, до
 • 82
  Відпочинок з дітьми – це більш ретельне планування, і починається воно вже з вибору маршруту для майбутньої подорожі. Розраховуючи на допитливість маленьких туристів, в програму поїздки варто неодмінно включити захоплюючі екскурсії та цікаві пам'ятки, а також подарувати їм можливість більше бути на природі - на пляжі, в парку з квітами…
  Tags: з, і, в, на
 • 80
  Італія – Мілан У Мілані можна повернути частину витрачених на покупки грошей. Від вартості одягу, текстилю, шкіргалантереї - 22%, книг і контактних лінз - 4%, з покупки хутра Fendi - 35%, з техніки Apple - 12%. Мінімальна сума покупок (одного чека) в торговій точці, де є наклейка Tax Free Shopping,…
  Tags: в, з, на, і, до
 • 79
  Підготовка до відпочинку - питання тонке і делікатне. Іноді дрібниця, яка не передбачена заздалегідь, може зіпсувати всю відпустку. Щоб з вами не сталося ні першого, ні другого, ми підготували декілька типових туристичних помилок, які фатальним чином впливають на якість відпочинку. Читайте і ніколи-ніколи так не робіть! ПОМИЛКА №1. ПІТИ ЗА…
  Tags: в, на, не, і, з, або, до
error

Підписуйтесь та отримуйте інформацію про гарячі путівки першими!