fbpx

Як подивитися Париж і не збанкрутувати?

Поділіться цим з друзями

Париж – місто кохання, мистецтва, моди, ділового життя, вуличних кафе, кабаре і, звичайно ж, романтики. А ще в цьому місті кожен зможе знайти розваги собі до смаку. Адже нудьгувати в Парижі просто не можливо.

Але, як і в будь-якому європейському місту, де всі ціни у валюті, а курс мріє бажати кращого, побачити всі визначні пам’ятки, не витративши багато грошей, майже неможливо. Тож, Як подивитися Париж і не збанкрутувати?

  1. Відвідайте Лувр безкоштовно. Це можна зробити в першу неділю кожного місяця з жовтня по березень. Якщо ж Вам довелося бути там в інший день заходите в Лувр через Carrousel du Louvre, ви уникнете черг в касу.
  2. Використовуйте Paris Museum Pass. Цей квиток дозволяє безкоштовно відвідувати 60 музеїв.
  3. Купуйте відразу 10 квитків на метро, ​​автобус.Кожен квиток коштує 1,70 євро, купуючи cartnet – 10 квитків, ви економите 3,30 євро на 10 поїздках.
  4. Беріть в Парижі напрокат велосипед.Velib – паризька програма велосипедизації, дозволяє взяти велосипед на день за 1,7 євро або на тиждень за 8 євро.
  5. Не платіть за вхід. У Парижі є багато безкоштовних пам’яток: Musée d’Art Moderne, Maison de Balzac, Maison de Victor Hugo, Père Lachaise, квартал Belleville майже всі церкви, парки, як Jardin du Luxembourg і ​​Promenade Plantee. У Парижі ви знайдете безліч місць, в які можна зайти безкоштовно. У собор Notre Dam можна потрапити безкоштовно в неділю, близько полудня, коли там йде служба.
  6. Пам’ятайте, вода безкоштовно. У Парижі з-під крана тече питна вода, її можна пити без побоювання і з задоволенням.
  7. Беріть комплексні обіди. Всі ресторани в обідній час пропонують комплексні обіди з двох-трьох страв, їх вартість значно нижче меню, від 10 до 20 євро за весь комплекс.
  8. Веселіться на безкоштовних фестивалях. Все літо в Парижі йдуть безкоштовні заходи, як Paris Jazz Festival і Cinema an Plein Air.
  9. Використовуйте безкоштовний wi-fi. У Парижі не обов’язково йти за чашкою кави в ресторан, щоб отримати дозу інтернету. Майже у всіх парках, музеях, бібліотеках та інших громадських місцях є безкоштовний доступ.
  10. Займайте столик в ресторані в глибинці. Вартість рахунку в деяких ресторанах варіюється. Рахунок під навісом один, всередині – інший. Чим ближче ви сидите до тротуару, тим рахунок може бути вище.

Всіх бажаючих відпочити  — запрошуємо до нас в офіс!

Приходьте до нас:
Київ, вул. Бульварно — Кудрявська (колишня Воровського) 37/14, оф. 203-204

(044) 227 45 91
(099) 276 42 81
(097) 941 24 48
(063) 789 70 74
odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

error

Підписуйтесь та отримуйте інформацію про гарячі путівки першими!