10 найкрасивіших місць в Японії

Якщо ви коли-небудь бували в Японії, то напевно вже знаєте, наскільки це дивовижна країна. А тим, хто тільки планує відвідати країну,  можна позаздрити – їх чекає маса незабутніх вражень. У нашій сьогоднішній підбірці ви знайдете найцікавіші і найкрасивіші місця Японії. Деякі з них вважаються популярними пам’ятками, інші ж знаходяться далеко від туристичних маршрутів, але кожне є унікальною перлиною цієї країни.

Японський сад Каваті Фудзі

Розташований в північній частині острова Кюсю, неподалік від Фукуоки. Відвідувати це місце найкраще в кінці квітня, в цей час сад досягає найяскравішого і пишного цвітіння.

Бамбуковий ліс Сага

Мальовничий бамбуковий гай, де росте тисячі високих вічнозелених дерев – це візитна картка Кіото. Серед міської інфраструктури дивно бачити таке зелене диво. Рівні стовбури дерев лісу Сага займають територію в 16 квадратних кілометрів. Заповідна зона туристичного району Арасіяма знаходиться під захистом ЮНЕСКО. Бамбуковий ліс – це те, що відвідати в Японії варто обов’язково.

Гора Фудзі

Символ країни – священна гора Фудзі. Японці вважають, що гора богами створена з хаосу. Це найвпізнаваніша пам’ятка країни. Величний гірський пік підноситься до небес на висоту 3776 метрів. В околицях гори чимало розваг.

Хімедзі

Найстаріший замок Японії – Хімедзі, або Замок Білої Чаплі. У комплекс входить 83 споруди, і майже всі будівлі дерев’яні. Хімедзі розташований біля підніжжя гори Хіме. Мальовнича місцевість доповнює прекрасний білий замок. Вік замку обчислюється з чотирнадцятого століття. Зараз він входить до списку спадщини ЮНЕСКО.

Храм Тосегу

Синтоїстське святилище Тосегу – головний архітектурний пам’ятник в Нікко. Присвячено святилище Сьогуну Токугава Іеясу. Це найяскравіша постать в японській історії, оскільки при ньому фактично завершилося об’єднання Японії в єдину державу. Храм Тосегу вражає красою ліній і пишною різьбою, авторство якої приписують відомому скульптору Хідарі Дзінгоро.

Кумано Наті Тайся

Це одне з святилищ Кумано. Розташоване воно неподалік від термального джерела Кацуура. До храму ведуть численні доріжки. Вони оточені величезними деревами і тягнуться на 600 метрів. Одна з головних принад Кумано Наті Тайся – найвищий водоспад в Японії. Його висота 113 метрів і для японців він має релігійне значення. Його міць і краса дивує навіть бувалих мандрівників.

Діснейленд в Токіо

У місті Ураясу розташований Діснейленд. Це перший диснеївський парк, побудований за межами США. Він є частиною цілого курорту Дісней. Відкрився він 15 квітня 1938 року. Територія парку становить 465 000 м². Вона розділена на 7 тематичних зон. У парку працює 47 атракціонів. Там є магазини, кафе, готелі. Працює Діснейленд цілий рік і є третім за популярністю парком в світі.

Океанаріум Кайюкан

В Японії повно великих і малих океанаріумів, але кращий знаходиться в Осаці. На восьми поверхах розташувалися зразки флори і фауни з усіх кінців Тихого океану: річкові риби Еквадору, антарктичні пінгвіни, велетенські японські саламандри, зграя жирних тунців і величезна китова акула. Медузи, корали, морські птахи, тюлені, – для кожного виду підібрана експозиція, а про існування багатьох видів морських гадів ви вперше дізнаєтесь саме в Кайюкані. Можна особисто взяти участь в годуванні дельфінів або інших мирних тварин, а можна рукою торкнутися справжнього липкого ската.

Вулкан Сакурадзіма

Вулкан Сакурадзіма майже щодня випльовує трохи диму і трішки трясе землю, хоча останнє серйозне виверження було багато років тому. Навіть вид з порту вже виправдовує час на поїздку. Щоб подивитися на фігурно застиглі потоки лави, досить сісти на пором і доплисти до підніжжя Сакурадзіми. Туристичний автобус за копійки відвезе вас ближче до жерла вулкана і висадить у самих класних місць для фотографування.

Парк Асикага

Головна гордість парку – це, звичайно ж, гліцинії – рід витких рослин з сімейства бобових, з великими, як ліани, гронами запашних квіток. Гліцинії, однак, не єдина пам’ятка парку. У різні пори року тут можна побачити цвітіння великої кількості різних квіткових композицій. Це і цвітіння сливових дерев, і барвисті, різнокольорові килими з гіацинтів, нарцисів, тюльпанів, ірисів і багатьох інших запашних рослин, які радують відвідувачів в різні пори року, що гарантує відвідуваність парку цілий рік.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись