fbpx

10 місць, які варто відвідати в Тунісі

Туніс – держава приваблива для туристів не тільки з точки зору пляжного відпочинку, але і вивченням історії країни. Саме тут багато тисяч років тому зароджувалася історія народів. Тому туристичні місця тут обов’язкові до відвідування.

Карфаген

Карфаген – руїни стародавнього міста, де зараз знаходиться музей під відкритим небом. Тут можна дізнатися про багатовікову історію цивілізації, помацати споруди, побудовані ще до нашої ери. При цьому руїни Карфагена знаходяться поруч із сучасною резиденцією президента. Зі столиці до Карфагена дістатися не важко.

Місто Сиди Бу Саїд

Поруч з Карфагеном в північній частині країни знаходиться місто Сіді Бу Саїд, названий на честь святого Саїда. Тут б’є однойменне джерело, а сам він схожий на житловий музей. Традиційна архітектура в синіх тонах вразить кожного мандрівника. На оглядовому майданчику відкривається вид на всю затоку.

Сахара

Друга асоціація, яка виникає у зв’язку з цією країною – пустеля Сахара. Подивитися на неї можна абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно дістатися до міста Дуз на громадському або туристичному транспорті, покласти свої речі в готелі (попередньо забронювавши сховище). Проведуть в Сахару місцеві жителі, їхати можна на верблюдах або тетраціклі. У Сахарі обов’язково варто дочекатися чудесного заходу.

Колізей

По дорозі до Сахари знаходиться Колізей, відомий за численними фільмами і історичними хроніками. Охороняється ЮНЕСКО амфітеатр в Ель-Джем. Він виглядає значно краще римського аналога. У кожному туристичному місті є таксі-луаж, які відвезуть до пам’ятки. За вхід в Колізей доведеться заплатити 10 динар, фотозйомка в квиток не входить.

Велика мечеть Кайруана

Найбільша мечеть в Африці розташована в провінції Кайруан, містечку Метлаві і носить назву Сиди Укба. Це четвертий за значимістю в світі центр релігії в мусульманській ієрархії. Варто відзначити, що всі мечеті відкриті для відвідування туристами.

Friguia Animal Park

У зоопарку «Фрігія» поруч з курортом Хаммамет тварини Африки живуть на відкритих просторах, в природному середовищі. Тут зібрані всі африканські звірі, можна поплавати з дельфінами. Доїхати до Фрігії реально на таксі або з екскурсійним автобусом. Вхід в зоопарк коштує 8-10 динар в залежності від дати відвідування.

Атлаські гори

У Тауері є монументальна пам’ятка, подивитися на яку можна абсолютно безкоштовно. Це Атлаські гори, які починаються в Тунісі, йдуть уздовж марроканського узбережжя до Алжиру. Гори поділяють морські узбережжя від Великої Сахари.

Крокодиляча ферма Djerba Explore

У годині їзди від столиці розташувався заповідник крокодилів в Джебр. Алігатори сюди привезені з Мадагаскару, так що їх можна назвати реліктовими тваринами. Подивитися на крокодилів обійдеться в 5 євро. З тваринами можна сфотографуватися, навіть потримати.

Печерні міста Матмата

Тут живуть бербери, традиційно будують будинки у вигляді напівземлянок. У підземних оселях старовинного народу влаштовуються магазини, кафе. Такі нори забезпечують комфортну температуру в регіоні, де спека і холоду жахливі. До речі, саме тут знаходиться будинок Скайуокера з “Зоряних воєн”. Дістатися до Матмати самостійно дорого, так як дорога пролягає по платним автобаном. Однак його відвідування включено в традиційні автобусні екскурсії.

Розважальний парк Carthage Land

Аналог відомого Дісней-Ленда. Розважальний парк розташований в Хаммамете. Крім різних атракціонів тут є міні-зоопарк, кондитерські, кафе. Об’їхати територію парку можна верхом на величному білому слоні.

Всіх бажаючих відпочити  — запрошуємо до нас в офіс!

Приходьте до нас:
Київ, вул. Бульварно — Кудрявська (колишня Воровського) 37/14, оф. 203-204

(044) 227 45 91
(099) 276 42 81
(097) 941 24 48
(063) 789 70 74
odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати