10 причин відвідати Стокгольм з дітьми

Стокгольм – відмінне місце для відвідування з дітьми, хоча і не дешеве. Майже всі місцеві жителі говорять англійською. У Швеції відповідально ставляться до дітей: в ресторанах ви обов’язково знайдете дитяче меню, всюди обладнані дитячі майданчики та багато інших розваг для дітей, в туалетах обов’язково є пеленальні столики. Тож,  беріть дітей, озбройтесь картами і починайте свою подорож.

Стокгольм – невелике містечко, його можна досліджувати пішки, на автобусі, метро або човні. Пропонуємо вам 10 відмінних місць для візиту, якщо в Стокгольм ви подорожуєте з дітьми.

 

Парк атракціонів Грена Лунд (Gröna Lund)

Парк розташований на острові Юргорден (Djurgården). Тут повно розваг: каруселі, американські гірки, кафешки і ресторанчики. Дістатися до нього можна на автобусі, трамваї або паромі. Парк  відкрито з травня по вересень. Обов’язково спробуйте там місцеве морозиво. Парк також відомий своїми концертами  джазу і поп-музики.

 

Музей Васа (Vasamuseet)

«Васа» – єдиний в світі корабель XVII століття, що зберігся до наших днів . Він затонув в 1628 році. Через 333 роки він був піднятий з дна і відреставрований. Там знаходиться багато інтерактивних виставок, зокрема дітворі буде цікаво подивитися на бронзові гармати, якими корабель був оснащений. Саме через них, вірніше, через занадто велику їх кількость, на чому наполіг король Швеції, судно і затонуло.

 

Скансен (Skansen)

Скансен – музей під відкритим небом і одночасно зоопарк. У ньому ви можете побачити багато традиційних шведських хат, в яких представлені ремесла, наприклад, там діти можуть побачити, як працює склодуй. У зоопарку є домашні і, властиві для Швеції, дикі тварини. Тут також є парк розваг і катання на поні.

 

 

Музей природознавства (Naturhistoriska Riksmuseet)

У цьому музеї знаходиться IMAX кінотеатр – Космонова (Cosmonova). Відмінне місце, куди можна піти з дітьми в разі поганої погоди. Вам обов’язково потрібно сюди зайти, якщо ваші діти фанати динозаврів. Крім них в експозиції є полярні регіони, людське тіло, еволюція людини.

 

Музей науки і техніки (Tekniska Museet)

Цінний тим, що тут дітворі дозволено торкатися більшості експонатів. Їм також можна взяти участь в різних наукових експериментах. Є 4D кінотеатр. На відміну від інших музеїв, тут батькам не доведеться зупиняти чад «не говорити голосно» або «не чіпати нічого руками» – велике полегшення.

 

Старе місто (Gamla Stan)

Ця частина міста виглядає так, як і в Середньовіччі – з багатьма церквами, невисокими будівлями, вузькими викладеними бруківкою вуличками. Відмінне місце для прогулянки, але правда не з коляскою – малюкові прогулянка-тряска не буде до душі. Якщо ви втомитеся від численних крамниць з сувенірами, прикрасами зі срібла і в’язаними виробами, йдіть ласувати морозивом, пити каву з тістечками або в ресторанчик грунтовно підкріпитися.

 

Парк

У Стокгольмі і в околицях багато парків. Старші діти можуть погратися, а молодші поспати в колясці, поки батьки будуть пити каву. Парк Кунгстредгорден (Kungsträdgården) розташований в центрі столиці Швеції. Багато паркових зон недалеко від Скансена і Грена Лунд.

 

Паром

Саме місто стоїть на 14 острівцях, з’єднаних мостами, метро та паромами. Сівши на паром на острові Юргорден (Djurgården) можна відмінно провести час, розглядаючи пам’ятки на суші.

 

Тематичний парк Юнибакен (Junibacken)

Шведська міні-версія Діснейленду. Якщо ваші діти і ви відноситесь до шанувальників книг Астрід Ліндгрен, то вам обов’язково потрібно тут побувати. За межами Швеції цю письменницю знають найчастіше лише по Пеппі Довга Панчоха, хоча вона написала багато інших чудових книг, герої яких і представлені в цьому парку.

 

Океанаріум (Aquaria)

Знаходиться недалеко від Грена Лунд, дістатися до цього музею можна на поромі з центру міста. Океанаріум розділений на тематичні зони: «Тропічний ліс», «Мангровий ліс», «Океан», «Кораловий риф», «Північ» і «Балтійське море». Тут можна пройти по містку над водоймою з піраньями, погодувати акул і побачити, як риби йдуть на нерест.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись