10 причин відвідати Занзібар

У попередній частині ми почали розповідати про те, чому варто запланувати свою відпустку на Занзібарі. Продовжуємо розкривати переваги відпочинку на острові і цікаві місця, які ви можете тут відвідати.

Унікальна культура

Багата історична і культурна спадщина острова пов’язана з сильним арабським, індійським, африканським, перським і європейським впливом, що додає острову особливого колориту і атмосфери. Прогуляйтесь вузькими і заплутаними вуличками-лабіринтами столиці острова – Стоун Тауна, або Кам’яного міста, що включене в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Також побачите тут східні базари, старовинні мечеті, старі особняки, султанські палаци, занедбані терми персів, будинок Фредді Меркурі, «Будинок чудес», Старий форт, «печера рабів», Сади Фородані і багато іншого. Занзібар переважно ісламський, і це видно зі способу життя місцевих жителів та дизайну всього – від меблів і тканин до ювелірних виробів і ремесел.

Кулінарні шедеври

Якщо ви гурман і любите екзотику, то не залишитесь байдужими перед кулінарією острова. Жителі регіону їдять переважно рис і морепродукти, рясно приправляючи їх спеціями. Від різноманітності страв голова йде обертом. Дегустувати національні страви можна як в місцевих кафе, так і прямо на вулицях, що абсолютно безпечно. Варто спробувати такі страви, як сорпотель (свинина зі спеціями), тушкованого кальмара з овочами, сушеного кальмара, лобстера на грилі і, звичайно, фруктові смузі.

Раєм для гурмана буде відвідування набережної Стоун Тауна – Садів Фородані, де ви зможете спробувати справжній танзанійський фастфуд. Ви можете підійти до будь-якого столу з продуктами, вибрати інгредієнти для страви і кухар при вас її приготує. Це може бути тунець, вітрильник, дорадо, лобстер, омар, креветки і т.д. В середньому одна шпажка готової їжі обійдеться в 3-5 $.

Дайвінг

Занзібар – одне з кращих місць в світі для дослідження дивовижного підводного світу. Велика кількість різноманітної риби в Індійському океані, стабільно тепла вода, більша прозорість пояснюють причину появи в цьому африканському регіоні багатьох популярних дайв-курортів, серед яких Тартлес Ден і Морого, Мнемба і Матеве. Ідеальний період час для занурення – з листопада по березень.

Знайомство з дельфінами

На Занзібарі є пляж Кізімказі, який знаменитий тим, що неподалік від прибережної смуги протягом багатьох років відзначається скупчення дельфінів. Гостей острова саджають в невеликі рибальські човни і в супроводі гіда відправляють на пошуки зграй дельфінів. За морськими мешканцями можна спостерігати або влаштувати купання. Готуйтеся, що за дельфінами доведеться трохи поганятися, але ви будете у захваті, якщо таки пощастить зустрітися з ними.

Захоплююча рибаловля в океані

Знатний рибалка точно оцінить принади відпочинку на Занзібарі. Риболовля в Індійському океані подарує масу гострих відчуттів. У північній частині острова, в районі села Нунгві, є бухта рибалок – стартова точка, з якої відправляються рибальські судна за серйозними трофеями. Можливо, вам пощастить і вдасться спіймати велику рибу.

Кайтинг

Любителям кайтингу теж не доведеться нудьгувати на Занзібарі. Вирушайте на знаменитий пляж Паже, беріть з собою або орендуйте на місці амуніцію і відчуйте красу кайтингу в Африці. Розважатися тут можна цілий рік, причому як новачкам, так і професіоналам. Риф довжиною 40 км розбиває хвилі, океан біля берега спокійний, а вітер середньої сили робить відпочинок особливо приємним.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись