10 причин відвідати Занзібар

Острів Занзібар – один з найзагадковіших регіонів Африки і дійсно унікальне місце, маловідоме більшості туристів. Якщо ви хочете відчути, що таке рай на землі, отримати море нових вражень і відкрити для себе самобутню культуру, то варто провести свою відпустку на цьому мальовничому африканському острові. Розповідаємо, що цікавого ви можете відкрити для себе, відпочиваючи на Занзібарі.

Білосніжні пляжі і лазурове море

Береги Занзібару омивають теплі води Індійського океану. Пляжний відпочинок тут приголомшливий – понад два десятки широких білих пляжів дивовижної краси з дрібного піску і неймовірно чиста та прозора вода. З іншого боку – плантації соковитої зелені, в якій можна сховатися від спеки. У північно-західній частині острова прекрасні пляжі Нунгві і Кендва з манговими, банановими і кокосовими деревами, на сході – Джамбіані, Ківенгва, Пвані Мчангані. На пляжах, в тіні дерев, розташовані затишні бунгало і невеликі готелі, які особливо полюбляють бажаючі провести романтичний відпочинок на острові. Однак вибирати регіони для відпочинку на Занзібарі потрібно обережно, оскільки є місця, де океан щодня відходить на 1,5-2 км.

Національні парки

Про красу і багатство рослинного та тваринного світу Занзібару можна розповідати багато. Тут зустрічаються рослини, тварини і птахи, яких в світі одиниці, і побачити їх в природному середовищі можна лише приїхавши на цей острів. Наприклад, високочолі пляшконоси, рідкісні види мавп, гігантські черепахи, зеброві амадини.

У серці острова знаходиться Національний парк Джозані – справжній Парк Юрського Періоду, де зберігся манговий ліс, живуть антилопи суни, дикі кішки, хамелеони. Також лише тут ви побачите рідкісних мавп Червоних Колобусів, яких у світі налічується не більше 1,5 тисяч особин, оскільки вони знаходяться під загрозою вимирання.

Сафарі

Продовжуючи тему тваринного світу, не можна не згадати про одну з головних розваг туристів, які прибули в Занзібар – захоплююче сафарі. Щоб побачити диких тварин в їх природному середовищі, потрібно зробити переїзд до столиці Танзанії – міста Дар-ес-Салам (2 години поромом) і вирушити в парки Серенгеті і Нгоронгоро. Там ви побачите найвідоміших представників дикої природи – мігруючих зебр і антилоп гну, гіпопотамів, гепардів, леопардів, стада слонів, бабуїнів, імпалів, левів і буйволів.

Спеції
У середні віки Занзібар вважався світовою столицею прянощів. Сюди з різних країн світу стікалися купці, щоб запастися ваніллю, корицею, гвоздикою, чорним перцем, імбирем, кардамоном і мускатним горіхом. Для сучасних туристів на острові влаштовують так звані «спайс-тури», в рамках яких можна відвідати справжні плантації спецій і дізнатися про процес їх вирощування, виготовлення та історію цих культур, їх лікарські і кулінарні властивості. Ви не тільки побачити, як росте хлібне дерево, ваніль або кориця, але і зможете запастися прянощами. Найкращий сувенір з Африки – саме набір ароматних спецій, який можна придбати на ринку або в будь-якій місцевій крамниці.

Продовження статті читайте тут.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись