15 красивих місць Південної Кореї

Південна Корея – унікальна країна, в якій крім палаців і буддійських храмів, величезний інтерес представляє дивовижно живописна природа.Палац Тонгун і ставок Вольчі в КенджуПалацовий комплекс VII століття, біля якого знаходиться штучне озеро, влітку покрите квітами лотоса.

Острів ЧонгсандоПівденний острів Чонгсандо відомий своєю незайманою красою – терасові рисові поля, панорамні види на океан і поля жовтих квітів ріпаку.

Культурний центр Dongdaemun Design Plaza в СеуліВиставковий центр площею 38 тис. квадратних метрів, побудований за проектом Zaha Hadid Architects. Dongdaemun Design Plaza включає численні конференц-зали, музеї дизайну, виставкові зали, бібліотеку і центр образотворчого мистецтва.

Буддійський храм Самгвангса в ПусаніХрам Самгванса відомий своїм щорічним фестивалем ліхтарів в честь дня народження Будди який щорічно привертає більше мільйона відвідувачів. Під час фестивалю в нічному небі запалюються тисячі різнокольорових ліхтарів.

Повіт ПосонБлизько 40 відсотків поставок зеленого чаю в країні зростає в областях Посон. Безкраї зелені поля привертають фотографів і кінематографістів а також простих любителів чаю.

Місто ЧінхегуПрибережне містечко Чінхегу, розташоване на захід від Пусана, відомий в першу чергу тим, що в ньому щорічно проходить найбільший в Південній Кореї фестиваль квітучої сакури. Туристи приїжджають сюди, щоб помилуватися на сотні тисяч квітучих дерев, що ростуть по всьому місту і околицям.

Острів УллиндоЦей вулканічний острів може похвалитися вражаючими пейзажами і мальовничими скелями, що нависають над узбережжям.

Національний парк ДжірісанЗаснований в 1967 році, це найстаріший офіційний національний парк в країні. Крім красивих гір, долин і храмових комплексів, тут розташовані місця проживання азіатських чорних ведмедів.

Національний парк гір ЧувансанПарк відомий вертикальними скелястими кручами Чувансан, високими водоспадами і ставком Jusanji Pond.

Буддійський храм Чогеса в СеуліЦей 620-річний буддійський храм є одним з найбільш фотографованих місць в районі Insadong. Храм відрізняється великою кількістю красивих різнобарвних ліхтарів на стелі і унікальною формою вікон.

Буддійський храм в Хедон Йонгунса в ПусаніХрам в Хедон Йонгунса не тільки красивий сам по собі, але і розташований в дуже мальовничому місці – з видом на море в північно-західній частині Пусана.

Водоспад ЧхонджійонРозташований на острові Чеджу, цей водоспад заввишки 22 метри оточений пішохідними стежками, лимонними деревами і ставком, заповненим тропічними вуграми.

Площа зустрічі світанку на мисі ХоміготЦе місце відоме завдяки унікальній скульптурі, що зображає руку в океані, яка прагне вгору. Кожен Новий рік тут проводиться фестиваль сходу сонця.

Музей під відкритим небом Nagan Eupseong Folk VillageЧас, схоже, стоїть на місці в цьому селі, де будинки, замки і пам’ятники залишаються майже такими ж, як і 600 років тому. Відвідувачі Nagan Eupseong Folk Village можуть зупинитися в спеціальних туристичних будиночках, подивитися традиційні танцювальні уявлення і брати уроки етикету чайної церемонії.

Палацовий комплекс Кенбоккун в СеуліПалац Кенбоккун, побудований ще в 1395 році, є найбільшим і, можливо, найкрасивішим з п’яти палаців Сеула.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

 

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись