5 місць, які варто відвідати в Бангкоку

«Храм Світанку»

Це візитна картка мало не всього Таїланду. Ім’я його не випадкове: саме у світанкові години храм виглядає найбільш величним і гарним. Ще одна примітна риса — він донині діє, тут відправляються служби та проводяться церемонії.

Головний скарб храму — 79-метрова ступа Пхра Банг, яка зберігає реліквії буддизму. Усі будівлі храму, як і поверхня ступи, вигадливо прикрашені чудовим фарфором, добутим, за легендою, з дна річки Чаупхрайя, на якій стоїть Ват Арун. Вечорами на території храму проводять світлові вистави, що оповідають про його історію, а якщо підніметеся на самий верх, вам відкриється захопливий краєвид на місто та річку.Крокодиляча ферма

Хочете подивитися на страшенних зубастих хижаків? Тоді вам сюди! Крокодиляча ферма (вона ж зоопарк і парк) Самут Пракан знаходиться в однойменній провінції, недалеко від Бангкока. Тут просто рай для різноманітної живності, яка мешкає в Таїланді. Крім крокодилів і різних тварин і птахів, на території парку росте багато красивих рослин і квітів, є декілька озер і ставків, де можна поспостерігати за неквапливими рибами.

На фермі нудьгувати не доведеться: для відвідувачів тут проходить шоу крокодилів, а ще можна подивитися, як їх годують. Ще одна цікавинка для туристів — це шоу слонів, які проходять щодня щогодини з 9:30 до 16:30. Ну і, звичайно, ви можете пригостити місцевих мешканців і сфотографуватися з ними.Ват Сампхан

Цей, ніби казковий, храм знаходиться за 70 км від Бангкока, у містечку Накхон-Патом. Круглу рожеву вежу в 17 поверхів обвиває гігантський міфічний звір, зручно поклавши свою зубасту голову на дах. Вважається, якщо доторкнутися до його хвоста та кинути монету в спеціальний «горщик щастя», то успіх супроводжуватиме вас увесь рік. А в мальовничому саду на території храму багато скульптур фантастичних істот.Ват Пхо

Ще одна перлина Бангкока й один з найстаріших храмів. відомий гігантською (46 метрів) статуєю Будди, до якої стікаються місцеві прочани та туристи з усього світу, щоб зробити «коло пошани» та кинути монетку на щастя біля стоп Великого Просвітленого.

Але сама територія храму не менш цікава: тут знаходиться безліч ступ (кілька сотень!), які нагадують великі мережані дзвіночки, статуї та зображення Будди, а також дивовижної краси кам’яні статуї. Та й сам храм вартий уваги.Великий палац

Гранд Палац, колись резиденція монархів Таїланду, тепер – місце для урочистих прийомів і церемоній.

Він був побудований в 1782 році, коли столицю Таїланду перенесли назад у Бангкок (тоді він почав називатися Крунг Тхеп – “місто ангелів”), цей палац був резиденцією короля Рами I і його нащадків протягом кількох поколінь. Комплекс вражає своїм архітектурним стилем. І справа не в багатстві, а у витонченості роботи майстрів і креативності архітекторів.

Крім власне палацу і суміжних адміністративних будівель, тут побудований Храм Смарагдового Будди. Усередині храму ви побачите статую Будди в типовій позі медитації, вирізану з цілісного шматка нефриту (датується XV ст. Н.е.)

Слід пам’ятати, що в палаці і храмі не можна бути з відкритими частинами тіла (це стосується як жінок, так і чоловіків), тому про це слід подбати заздалегідь.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись