5 ПРИЧИН ВІДПРАВИТИСЬ НА МАЛЬДІВИ

Зможете подивитись на Мальдіви з висоти пташиного польоту.

Екскурсійних маршрутів і пам’яток на острові не так уже й багато, а тому одна з найголовніших розваг — це прогулянка на вертольоті над островами й атолами Мальдівів! Безкрайній блакитний океан, білосніжні узбережжя островів, яскраві тропічні ліси має побачити кожен.

Повечеряти під водою. 

Як ви дивитесь на те,щоб повечеряти під водою?В оточенні скатів або акул, на глибині 5-10 метрів. Все це можливо в одному з підводних ресторанів Мальдівів. Майстерність найкращих світових кухарів і сама атмосфера перетворять ваш вечір на казку.

Побувати на безлюдному острові.

Кожен з нас хоч раз у житті мріяв опинитися на безлюдному острові, щоб подалі від всіх насолодитися спокоєм і тишею з коханою або близькою людиною. Тільки уявіть — крім вас нікого немає і можна робити все, що заманеться!

Здійснити занурення на одній з найбільших пасажирських субмарин у світі.

Whale Submarine Maldives — одна з найбільших у світі субмарин. На її борту ви можете здійснити дивовижне занурення на глибину близько 200 метрів і спостерігати весь підводний світ: зграї риб, акул, океанські пейзажі, коралові рифи та багато іншого.

Стати ближчим до зірок.

Милуватися зоряним небом над Мальдівами, спостерігати за рухом комет, роздивлятися кратери на Місяці — все це можна зробити в єдиній на островах обсерваторії, що на острові Кунфунадо.

Мрієте побувати на Мальдівах, приходьте до нас:
Київ, вул.Бульварно-Кудрявськая, 37/14

(044) 227 45 91
(099) 276 42 81
(097) 941 24 48
(063) 789 70 74
odisseus2012@gmail.com

Щоб дізнатись більше — підписуйтесь на наш інстаграм та сторінку в фейсбуці

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати