8 фільмів про подорожі, які треба подивитися кожному

Фильмы о путешествиях

Ніщо так не надихає на подорожі, як красиві фотографії. Що вже тоді говорити про кіно, в якому на красивому фоні відбуваються захоплюючі пригоди. Ми вибрали 8 фільмів, після перегляду яких захочеться купити квиток, зібрати валізу і поїхати в аеропорт. Дивіться, надихайтеся і плануйте наступну поїздку. Адже ці фільми здатні мотивувати подорожувати кого завгодно, вразивши цікавим сюжетом і неймовірними пейзажами.

1. «Їж, молись, кохай»
Ліз розуміє, що живе зовсім не тим життям, яким хотіла. Вона розлучається з чоловіком, тимчасово залишає роботу і їде в справжню подорож по всіх країнах, про які стільки років мріяла. Спочатку вона їде в Італіювчити мову, спілкуватися з чарівними місцевими жителями і, звичайно, їсти смачну їжу. Через кілька місяців їде у віддалений індійський ашрам молитися (і заодно худнути). А закінчується поїздка в Індонезії, де Ліз зустрічає чоловіка своєї мрії.

Ешь, молись, люби

2. «Еверест»
Непроста історія, заснована на реальній трагедії травня 1996 року, коли з експедиції на Еверест не повернулися кілька людей. Тоді туристичні експедиції на велику гору тільки набирали обертів. Досвідчений інструктор Роб Холл веде групу альпіністів: майже всі вони вже підкорили кілька вершин, і кожен готовий до походу фізично і морально. Але у природи свої плани. І тим не менше, після прекрасних пейзажних зйомок дуже хочеться потрапити в горинехай навіть не замахуючись відразу на Еверест.

Эверест

3. «В диких умовах»
Це реальна історія молодого чоловіка на ім’я Крістофер Маккендлес. У нього було все, чого тільки можна бажати: забезпечена родина, багато грошей, машина, гарна освіта. Але в один прекрасний день він вирішує відмовитися від цього матеріального світу, жертвує всі заощадження в благодійний фонд і відправляється в подорож. Герой об’їздив США і Мексику і в підсумку опинився на Алясці, де оселився в старому автобусі посеред суворої пустельній місцевості.

В диких условиях

4. «Неймовірне життя Уолтера Мітті»
Уолтер Мітті все життя був маленькою людиною: служив в фотолабораторії журналу Life і нічим не виділявся. Однак, це не заважало Уолтеру уявляти себе супергероєм. І ось одного разу у нього випала нагода показати, на що він здатний. З фотолабораторії зникає негатив важливої фотографії, яку хочуть поставити на обкладинку фінального номера, і Мітти відправляється в абсолютно фантастичну подорож, в якій будуть вертольоти, пароплави і навіть поїздка на скейті по долинах Ісландії.

Невероятная жизнь Уолтера Митти

5. «Час Каїра»
Канадська мелодрама, сюжет якої розгортається в Каїрі. Сюди приїжджає Джульєтта, дружина працівника ООН Марка, який зараз знаходиться в Секторі Газа. Там неспокійно і він ніяк не може вирватися до дружини, а тому посилає до неї свого друга допомогти їй побачити Каїр. Джульєтта вивчає місто і звичаї місцевих жителів. Паралельно між нею і її провідником виникає платонічна любов. Події розвиваються на фоні неймовірної краси природи і найцікавіших місць Єгипту.

Время Каира

6. «КонТікі»
Ще один фільм, заснований на реальних подіях, який розповідає про божевілля і водночас хоробрість деяких людей, їх віру в себе і свою ідею. Тур Хейєрдал, норвежець, нащадок славних вікінгів, в 1947 році разом з командою однодумців вирішується на відчайдушний крок перетнути весь Тихий океан до берегів Перу на маленькому плоту. На героїв чекає сутичка з китами, власними сумнівами і природою.

Кон-Тики

7. «Життя не може бути нудним
Яскраве, красиве і захоплююче індійське кіно. У ньому розповідається історія трьох давніх друзів, які відправляються у подорож в Іспанію на три тижні перед тим, як один з них одружиться. На них чекають стрибки з парашутом, дайвінг, корида. І не тільки. Ця подорож назавжди змінить їх життя та допоможе позбутися страхів і болючих спогадів, здійснити свої мрії і зустріти кохання. Життя не може бути нудним, якщо воно багате на пригоди.

Жизнь не может быть скучной

8. «Че Гевара: Щоденники мотоцикліста»
У 1952 році майбутній революційний герой Ернесто Че Гевара зі своїм другом здійснив мотоподорож країнами Латинської Америки. Вони побачили своїми очима життя простих латиноамериканців і дуже змінилися. Вважається, що ця подорож дуже сильно вплинула на Че Гевару, ставши однією з причин його боротьби. Це була одна з його двох великих подорожей цими країнах і автори фільму спробували передати нам відповідну атмосферу.

Че Гевара: дневники мотоциклиста

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись