8 неймовірно красивих місць Болівії

Озеро Тітікака

Озеро Тітікака – одна з головних визначних пам’яток країни, озеро знаходиться на кордоні Болівії і Перу. Це саме висотне озеро в світі, воно знаходиться на висоті 4-х км над рівнем моря, його площа – найбільша серед усіх озер Південної Америки. Для древніх інків це місце було священним, вони вірили, що світ був створений з цього озера бога Виракоча. Археологи виявили древній храм і фортецю, вчені вважають, що саме тут батьківщина інків. Земля тут вважається священною і носить назву Ісла-де-Соль (острів Сонця).

Національний парк Мадіді

Серед визначних пам’яток Болівії також славиться національний парк Мадіді, протяжність якого становить 16 кв.км. Територія національного парку включає в себе тропічні ліси і покриті льодовиками гори Андійських Кордильєр, це, безумовно, одна з найбільш цікавих пам’яток Болівії. Для туристів національний парк відкритий з 1995 року. Тут також працює комплекс для співробітників, які допомагають місцевим жителям охороняти цю територію. Національний парк Мадіді – найвідоміший у всій Болівії, це будинок для мавп Тіті, які не зустрічаються більше ніде в світі.

Салар де Уюні

Салар де Уюні – найбільший солончак у світі, розташований на висоті 4000 км над рівнем моря і займає площу близько 4000 кв.км, тут зберігаються поклади 10 мільярдів тонн солі. Сюрреалістичний пейзаж цього місця – ось на що варто подивитися, панорамний вид, що відкривається звідси, порушується лише конусовидними горами солі, які утворюються через її видобуток.

Сахама

Одна з чудових пам’яток Болівії – вулкан Сахама, зараз він є недіючим, це найбільша височина на території країни, висотою близько 7000 км. Снігова вершина західної частини гори на кордоні з Північним Чилі охороняється, як національний парк. До складу національного парку Сахама також входить два потенційно активних вулкана, обидва з яких заввишки близько 6 000 км.

Ла-Пас

Серед кращих пейзажів, які можна побачити в Болівії, як не дивно, варто згадати місто Ла-Пас. Місто нічим не поступається своєю красою будь-якому європейському місту, а якщо у вас буде шанс побачити Ла-Пас з висоти пташиного польоту, обов’язково зробіть це. За межами міста також знайдеться на що подивитися, гора Вальє-де-ла-Місяць – мальовниче місце, рельєф її обумовлений наслідками ерозії глиняного грунту.

Кратер вулкана Марагуа

Одна з найкрасивіших пам’яток Болівії – кратер вулкана Марагуа, його форма нагадує пелюстки. Породи вулкана чергуються: червоного кольору, сірого, коричневого, що видається ще більш вражаючим, місцеві народи малювали це диво природи на скелях.

Національний парк Тороторо

Національний парк Тороторо розташований біля підніжжя гір Анд, територія його включає в себе великі печери, глибокі каньйони з водоспадами. Місцеві скелі унікальні, вони зберігають скам’янілі скелети динозаврів. Дістатися до парку не просто, вам доведеться долати грунтові дороги і русла пересохлих річок. Основними визначними пам’ятками є сталактитова печера, де зберігаються близько 25000 слідів скам’янілостей динозаврів, каньйони і безліч  розкопок.

Юнгас-роуд

Юнгас-роуд – дорога довжиною 40 км, яка, як нитка обвиває гору. Юнгас – найнебезпечніша дорога в світі, вона починається недалеко від Ла-Пласа на висоті 4500 метрів над рівнем моря і доходить до міста Коройко. Транспортні засоби по дорозі проїжджають рідко, так як вона дуже вузька й небезпечна, проте гірські велосипедисти дуже люблять це місце. Вони приїжджають сюди, щоб насолодитися неймовірним краєвидом, що відкривається з цієї висоти.

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись