Андорра: що подивитися в сніжному королівстві

Андорра

Андорра – маленьке сніжне королівство, яке знайшло своє місце між Іспанією та  Францією.

Андора

Оскільки найбільшу частину території займають гори, актуальним  тут є саме гірськолижний відпочинок.

Країна – магазин

Не є таємницею, що економіка даного королівства повністю залежна від туристів. І тільки через це, андоррці вирішили перетворити свою країну на величезний магазин. Важливо зазначити, що ціни тут приємніші від тих, що в магазинах Іспанії та Франції.

 Андорра-ла-Велья

Всі туристи їдуть саме у столицю сніжного королівства Андорру-ла-Велью – єдине містечко, розташоване на висоті більше 1-го кілометра над рівнем моря і нагороджене званням найбільш високогірної столиці Європи.
З усіх боків панорама гір. Тому навіть в сонячний день сонце тут з’являється пізно і зникає рано.

Андора

Гірськолижні курорти

Незважаючи на маленькі розміри, в Андоррі є безліч гірськолижних курортів, де кожен турист зможе знайти для себе заняття до душіГірськолижні курорти – це найголовніша пам’ятка Андорри. Гірськолижні траси облаштовані без перебільшення прекрасно: показники напряму, дистанційні мітки, попереджувальні таблички і спеціальні огорожі. До фунікулерів ходять спеціальні скибаси, у столиці багато магазинів з гірськолижною технікою, на самих схилах вистачає прокатних точок. При цьому ціни в Андоррі в порівнянні з альпійськими гірськолижними курортами цілком демократичні.

Андора

Країна має дві основні лижні зони: Грандваліра, Валь Норд. Кожна з них має свої особливості, про які варто дізнатися заздалегідь і співставити їх зі своїми здібностями стояти на лижах.

Далі пропоную розглянути наступні курорти, кожен з яких зможе зачарувати своєю неповторною красою та комфортом:

Канільо (Canillo)

Гірськолижні тури в Канільо ідеально підійдуть для відпочинку сім’ям з дітьми. Канільо – унікальне містечко, розташоване приблизно в 5 км від гірськолижної станції Soldeu – El Tarter. Канатна дорога з восьмимісними кабінами підніме вас з висоти 1.500 м (Canillo) на висоту 2.100 м над рівнем моря, в містечко El Forn, де розташовується лижна школа, школа-сад для дітей від 3 років і ресторан.

Любителям хокею на льоду видається спеціальне обладнання. А з 22:00 до 23:00 години Palau de Gel перетворюється на місце модної молодіжної тусовки. Саме сюди на нічну дискотеку на льоду з’їжджаються всі туристи.

Андорра гірськолижний район Канільо

 Ла Массана (La Massana)

Ла Массана – це найсимпатичне андоррське снігове царство, що знайшло своє місце біля підніжжя гір. Гірськолижний курорт Ла Массана славиться затишними ресторанами та барами, безліччю магазинів та іншими торговими закладами. Це місце розваг та дискотек. Також є прекрасні спортивні центри з добре розвиненою інфраструктурою (L’aldossa Multisports Centre, D’Anyos Sports Centre): тенісні корти, корти для гри в сквош, кабінки для засмаги, водний масаж, сауни, сучасні солярії, басейни, тренажерні та кардіо зали, ресторан тощо.

Андорра гірськолижний курорт

У Андоррі нудьгувати Вам буде ніколи!

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись