Чого можуть навчити подорожі

Ви відірветеся від дивана

Розмірковуючи про майбутній вояж, ми починаємо турбуватися про труднощі, що підстерігають туристів. Ми переживаємо, що не знайдемо місце для ночівлі, не зможемо порозумітися з жителями іншої країни своєю ламаною англійською. Чого навчають подорожі? Тому, що всі перераховані вище страхи марні. Зберіться з духом, відкиньте хвилювання, зосередьтеся на своїй цілі і вирушайте в дорогу.Чи багато ви знаєте про околиці вашого міста? Про побут жителів сусідніх сіл? Напевно, поряд з вами є багато цікавого. Почніть відкривати світ з малого.

Подорожі змінюють світогляд

Перше, що ви дізнаєтесь, побувавши в різних державах – що екзотичні місця не такі небезпечні, як здається. У будь-якому місті можна відчувати себе комфортно. Це правило стосується і дикої природи: дотримуючись елементарних правил безпеки, ви гарантовано уникнете неприємностей. Більш того, в мегаполісі у людини більше шансів загинути (наприклад, потрапивши під машину), ніж в пустелі або лісі.

Ви будете постійно розширювати кругозір

Для чого потрібні подорожі? Щоб дізнатися світ і познайомитися з культурою інших народів. Не переживайте з приводу дружелюбності людей: корінні жителі завжди до мандрівників відносяться ввічливо і намагаються їм допомогти. Якщо ви не з розряду шанувальників «Тагілу», не псуйте їх спадщини і не насміхайтеся над культурою країни, в якій ви – гість, то подорожі обов’язково принесуть вам нові знайомства і віру в людей. Багато людей з радістю нададуть вам прихісток, покажуть дорогу, розкажуть про цікаві пам’ятки своєї країни.

Щоб побачити світ, не обов’язково бути мільйонером

Подорожуйте більше і ви зрозумієте, що для цього не потрібно витрачати мільйони. Великі гроші необхідні тільки тим, хто мріє про морські круїзи по екзотичних островах. Хоча, якщо потоваришувати з місцевими жителями, і цих витрат можна з легкістю уникнути. Організовуючи подорожі самостійно, потрібно лише мати у своєму розпорядженні невелику суму готівки для покупки їжі, оплати транспорту і готельних номерів або місць в хостелах. Проживання в останніх, до речі, не дивлячись на свою дешевизну, може дати вам величезний багаж досвіду та вражень.

Дізнаєтеся чим турист відрізняється від мандрівника

Мандрівники і туристи – не одне й те саме. Перші спілкуються з місцевими жителями, знайомляться з традиціями, заводять нові знайомства, змінюють світогляд і покращують своє життя. Другі боязко поглядають на все, що відбувається з вікон автобуса. Туристів місцеві «розводять» на гроші, а з мандрівниками діляться їжею і дахом. Подорожі змінюють людей і вчать їх тому, що потрібно бути простіше і не боятися дізнаватися нове, вчать бути відкритими з оточуючими і цінувати кожну людину, що з’явилась в житті.

Подорож – не відпочинок

Ви напевно не раз чули, як подорожі змінюють багатьох людей, зробивши їх сильніше і витриваліше. А самі активно їздите на Кіпр і до Туреччини, але змін не помічаєте … І це не тому, що походи в гори або тундру з важким рюкзаком – це тренування організму. Чи не тому, що в найшкідливішому місті-курорті ви можете залишитися без грошей або потрапити в складну ситуацію. Просто, подорожуючи, ви не ставите мету «відлежатися» під пальмою, знімаючи стрес від роботи або сім’ї. Ви змінюєте сам спосіб життя зі звичного на поліпшену його версію. Подорожі бувають фізично важкими, але розвантажувальними розум. Тому в них не шукають фізичного полегшення, вони дають набагато більше, ніж розслаблені м’язи.

Світ тісний

Довгі подорожі змінили думку мільйонів людей про те, що наша планета неосяжна. Вона здається такою, тільки якщо дивитися про інші країни по телевізору. Насправді ж не виключено, що ви зустрінете своїх знайомих, виїхавши в Камбоджу, Індію. Або в тихому віддаленому куточку світу познайомитеся з людиною з вашого рідного міста.

Радість повернення

Як би не було добре в дорозі, повернення додому – радісний для кожної людини момент. Приїхавши в рідне місто, ви будете раді зустрічі з близькими, колегами по роботі. А ті зміни, які відбудуться з вами в подорожі, неодмінно будуть відображені  на вашому житті. І якщо ви зараз хочете змінити життя, спробуйте почати хоча б з коротенької поїздки в незнайоме місце.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись