Чого в жодному разі не можна робити на борту літаку: головні заборони

Что нельзя делать в самолете

Туристи, які готуються до свого першого авіапольоту, часто цікавляться, як правильно поводити себе на борту літака і чого не можна робити. Існують заборони в літаку, які є обовязковими і діють абсолютно на всіх рейсах. Їх небагато, але за їх порушення пасажиру можуть призначити штраф або навіть зняти з рейсу. Основна мета таких заборонбезпека і комфорт кожного пасажира. Тому ми хочемо розповісти вам про декілька важливих правил, які допоможуть вам уникнути низки проблем і небезпечних наслідків.

Салон самолета

Під час зльоту і посадки не можна відстібати ремені безпеки, тримати столик відкинутим, а також вставати зі своїх місць. У разі екстреного гальмування, аварійної посадки або перерваного зльоту, ви можете впасти і отримати травми або завдати травм іншим пасажирам. Так само під час зльоту і посадки не варто тримати у руках важкі предмети. З цим пов’язана заборона на фотоі відеозйомку в цей період польоту.

Опускати спинки крісел під час зльоту і посадки. Спинка крісла має бути у вертикальному положенні, щоб в аварійній ситуації не блокувати прохід пасажирам, що сидять позаду вас.Спинки сидений в самолете

Категорично заборонено чіпати рятувальне обладнання без зайвої необхідності. Воно знаходиться над сидіннями і під кріслами пасажирів, тому випадково зачепити його неможливо.

Заборонено заважати екіпажу виконувати свої обовязки. Наприклад, відволікати бортпровідників, коли вони розносять їжу. Якщо є якесь питання або прохання, потрібно натиснути кнопку для виклику стюардеси, яка підійде до вас як тільки звільниться.

Стюардесса

Заборонено створювати конфліктні ситуації та сіяти паніку серед пасажирів. Толерантність і повага є вкрай важливими на борту.

Закривати шторки ілюмінаторів. В першу чергу, це пов’язано з різницею в освітленні зовні літака і всередині салону. Якщо в кабіні напівтемрява, а зовні яскраво світить сонце, чи навпаки, то пасажири можуть бути засліплені при екстреній евакуації. Також у випадку позаштатної ситуації, наприклад при загорянні двигуна, пасажир може це помітити і повідомити бортпровідника.

Иллюминатор самолета

Не можна кричати, дуже голосно розмовляти, дивитися фільм або слухати музику без навушників. Також не варто слухати голосно музику в навушниках, оскільки під час зльоту і посадки пасажир може відволіктися і не почути важливе повідомлення та команди бортпровідника.

На борту не можна палити. Насамперед це небезпечно, бо може призвести до загоряння і аварії судна. Окрім того, запах диму залишається на борту, що доставляє дискомфорт іншим пасажирам.

Курение на борту самолета

Електронні гаджети можна використовувати під час зльоту і посадки. В інший час їх можна включити в спеціальному режимі, окрім моделі смартфонів Samsung Galaxy Note 7. В них був виявлений істотний недолік: батарея може вибухнути під час зарядки. Тому вмикати і особливо заряджати смартфон цієї моделі на борту не можна.

Гаджеты на борту самолета

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись