Чому варто відвідати Намібію

Раніше ми почали розповідати вам про цікаві місця Намібії, які обов’язково варто відвідати. Продовжуємо відкривати для вас цю дивовижну країну.

Каньйон Фіш-Рівер

Найбільший каньйон у Африці, який за розмірами поступається тільки американському Гранд-Каньйону. У довжину він досягає 160 км., а в ширину – 28 км з глибиною западини приблизно у 500 м. Тут можна помилуватися на базальтові скелі, зарості алое, термальні джерела. Для туристів обладнані оглядові майданчики.

Мис Кейп-Кросс

Це заповідник, де у великій кількості живуть морські котики. Крізь лежбище цих кумедних тварин побудовані дерев’яні проходи, по яких ходять туристи, і організовані оглядові майданчики. На мис регулярно організовують екскурсії зі Свакопмунда.

Місто Свакопмунд

Курортне місто на узбережжі Атлантичного океану, куди на відпочинок любить приїжджати керівництво Намібії. В архітектурі чітко помітний вплив німецьких колонізаторів, тому містечко виглядає як затишна європейська провінція. Тут також є лікувальні мінеральні джерела, що робить Свакопмунд бальнеологічним курортом.

Віндхук

Віндхук був заснований в 1840 році і нині є сучасне місто, де є сусідами численні будівлі колоніальної епохи і сучасні споруди. До архітектурних пам’ятників колоніальної епохи відносяться три замки, збудовані на початку 20 століття: Хайнцбург, Сандербург і Шверінсбург; білокам’яний Старий форт “Альті Фесті”, “Тінтенпалас”, де засідає Парламент Намібії і неоготична церква Крістукірхе. Крім того, у Віндхуку варто пройтися по пішохідній вулиці Пост-Стріт Молл, де розташовано безліч магазинів і сувенірних крамниць, відвідати Центр ремесел Намібії і зоопарк.

Берег Скелетів

Територія узбережжя від річки Угаб до річки Кунене протяжністю близько 500 кілометрів, де знаходяться залишки десятків потерпілих крах кораблів. Деякі уламки були винесені майже на кілометр углиб суші завдяки вітрам і руху пісків. Часті тумани цього регіону з давніх часів збивали з шляху мореплавців, чиї кораблі осідали на рифах. Брак питної води, суворі кліматичні умови і неможливість дістатися до населених пунктів не залишали людям шансу на виживання.

Пустеля Калахарі

У східній частині країни простягаються паралельні лінії червоних дюн пустелі Калахарі. Тут проживають племена бушменів і мешкають різноманітні тварини. Найчастіше туристи відправляються сюди для того, щоб відвідати традиційні села бушменів, де можна познайомитися з їх культурою і поспостерігати за тим, як вони полюють.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись