Чому варто відвідати Намібію

Намібія – країна дивовижної різноманітності. Нескінченні піщані дюни і неземні пейзажі пустель, глибокі каньйони і міста-примари, самобутні африканські племена і знамениті національні парки, стародавні наскальні малюнки і сувора краса Берега Скелетів. Це малонаселений регіон планети, де природа збереглася в первозданному вигляді. Туризм в Намібії розвинений поки недостатньо, проте влада країни активно працює над привабленням туристів, будуючи нові готелі і покращуючи інфраструктуру. Країна розраховує розвивати пляжний туризм, так як має довгу і мальовничу берегову лінію. Мандрівникам пропонуються поїздки на фото-сафарі, екскурсії по заповідниках, польоти над пустелею на літаках, вертольотах і дельтапланах. Однак, в деякі прикордонні райони країни доступ можливий тільки великими групами в супроводі озброєного конвою через неспокійну обстановку.

Які ж місця варто відвідати, подорожуючи Намібією?

Пустеля Наміб

Найдавніша і найхолодніша пустеля світу, яка існувала ще за часів динозаврів близько 60-80 мільйонів років. Виникнення пустелі пов’язане з холодною Бенгальською течією. Опадів тут не більше 25 мм на рік і більша їх частина випадає у вигляді густих туманів, що огортає узбережжя. Тут ростуть рослини, здатні жити 1000 років і обходитися без вологи десятиліттями. Символом пустелі Наміб є дерево-карлик вельвічія. У тимчасових водойм під час посухи збираються антилопи, зебри, пустельні слони, жирафи, носороги, шакали, гієни і леви, а також безліч птахів: пелікани, фламінго, баклани, чайки і очкові пінгвіни. Також тут мешкає дивовижне плем’я хімба, що живе за первісними звичаями.

Плато Соссуфлей

Ця місцевість знаходиться в пустелі Наміб і популярна серед туристів завдяки високим живописним дюнам з червоного піску. Найкращий час для відвідування – на заході сонця чи на світанку, коли ландшафт розфарбовується в червоні і багряні кольори, і місцевість стає схожою на поверхню якоїсь далекої планети.

Національний парк Етоша

Великий природний заповідник на півночі країни на краю пустелі Калахарі. Тут мешкає багато видів птахів, тварин і рептилій. Багато з них є рідкісними і зникаючими. Ви зможете побачити левів, слонів, жирафів, носорогів і антилоп. На початку XX століття заповідник був найбільшим в світі, але втратив 75% території через політичні конфлікти.

fv

Водоспади Руакана і Епупа

У північній частині Овамболенду на кордоні з Анголою на річці Кунене розташовані мальовничі водоспади Руакана. Найбільш красиві вони в сезон дощів, коли потужний потік води шириною 700 м обрушується з висоти 120 м. Також обов’язково вирушайте до водоспадів Епупа. Каскад водоспадів сформувався на річці Кунене. Загальна висота каскаду становить 60 м, довжина – 1,5 км. Водоспади Епупа оточені величними баобабами і скельними утвореннями, які виникли більш 2 мільйонів років тому.

Продовження статті читайте тут.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись