Чорногорія Курорти

Чорногорія (італійський варіант назви – Монтенегро) знаходиться на узбережжі Адріатичного моря. Прибережна зона досить вузька, берег майже кожного пляжу кам’янистий та нерівний. Це гірська країна, тому піщаних пляжів тут дуже мало.

Вони здебільшого галькові, чи з привезеним піском, іноді зустрічаються штучні бетонні. Але… дефіцит піску тут не стане на заваді. Ваша увага буде привернута зовсім до іншого.



Ця балканська країна славиться своїми численними бухтами і затоками. І найкрасивішою з них визнана Боко-Которська бухта, де знаходиться курорт з відповідною назвою Котор. Стара частина міста внесена до списку ЮНЕСКО. Тут знаходиться до 70% всіх культурно-історичних пам’яток країни. В Которі збереглися споруди XII-XIV століть.

Якщо ж старовинних вуличок Котору вам не вистачить, в 15 км від нього знаходиться місто Пераст. На його крихітній території ви знайдете цілих 17 палаців і 16 церков.

Далі за маршрутом – Будва. Час, який ви витратите на поїздку від Котору до Будви – приблизно півгодини.

Найпопулярніший курорт Чорногорії, тому і відповідна інфраструктура. Дискотеки, ресторани, бари, сувенірні лавки, туристичні бюро, житло різної цінової категорії, хороша транспортна розв’язка.
Пляжі в місті є, як безкоштовні та і платні. Для дітей добре підійдуть пляжі Могрен, для молоді – Слов’янський. Також гарно поплавати та попірнати можна на острові Святого Миколи.

В Будві теж є, хоч і дуже маленький за територією, історичний центр зі старовинними будівлями.


Бечічі – маленьке курорте містечко серед гір, зовсім поруч із Будвою. За 20 хвилин можна дійти пішки від одного курорту до іншого. Населений пункт немає історичних пам’яток. Він повністю орієнтований на відпочивальників. Тут спокійно, тихо та по-сімейному. Пляжі не переповнені, а вода чиста навіть під час припливів та відпливів. Але не думайте, що тут діє комендантська година, а вулиці порожніють після 21.00, бо всі йдуть вкладати дітей спати. В Бечічах теж є бари та ресторани, що працюють вночі. Також в містечку можете сходити в аквапарк зі SPA.

Вас може це зацікавити! Відкривається прямий переліт на грецький острів Закінф. Дивіться ТОП найкрасивіших пляжів острова

Рафаїловичі
– невелике рибальське поселення східніше Бечічів. З Будвою його поєднує трикілометрова набережна.
Пляж Рафаїловичів називають одним з найкращих в Європі. Тут ви знайдете причали для човнів, ресторани зі свіжими морепродуктами, магазини та паркову зону. Відпочинок в цьому місці буде комфортний та приємний.
Можна також з’їздити на маленький острів Святий Стефан. Він з’єднаний з берегом стометровим піщаним насипом.

Курорти, про які ми написали, вирізняються субтропічним кліматом. А сонячна погода тут тримається 266 днів на рік.

Далі буде…

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись