Чим цікавий Еквадор

У попередній частині розповідали вам про столицю Еквадору Кіто та Галапагоські острови. На черзі інші природні та культурні пам’ятки Еквадору.

Вулкан Котопахі

Котопахі – один з найвищих активних вулканів планети (5 897 м) розташовується на відстані близько 50 км від столиці Еквадору. З 1738 року відбулося більш ніж 50 вивержень. Котопахі унікальний також тим, що на ньому розташовується один з небагатьох екваторіальних льодовиків в світі, який починається на висоті 5 000 метрів. Його засніжений пік чітко видно з Кіто. Сьогодні біля підніжжя вулкана можна розбити наметовий табір, покататися на конях або гірських велосипедах. А щоб безпечно піднятися на вершину, найкраще скористатися послугами гіда.

Ніс Диявола

Ніс Диявола – це залізниця між містами Алаусі і Сімбамбе. Свою назву залізниця отримала через велику кількість людських життів, які забрало її будівництво. Ця дорога – один з найбільш вражаючих інженерних проектів, коли-небудь тілених в життя в гірській частині Анд. Ніс Диявола відкриває туристам приголомшливий панорамний вид на ландшафти Еквадору.

Заповідник Куйабено

Природний заповідник в Амазонії з досить унікальними екологічними характеристиками. У заповіднику мешкає понад 500 видів птахів і 15 видів мавп, а також тапіри, каймани, анаконди і метелики та інші тварини і комахи. Розташований в передгір’ях Анд в провінції Орельяна, він є другим за величиною національним парком і заповідником Еквадору. У ньому ви знайдете вісім екосистем, до яких відносяться вододіли, тропічні ліси і слабодренажні зони.

Тена

Тена – це столиця провінції Напо, розташована в тропічних лісах Амазонії. Для туристів Тена слугує відправною точкою для подорожі в джунглі. Місіонери заснували місто місіонери, а кориця допомогла місту вижити, тому його ще іноді називають «столицею кориці». Тена – одне з кращих місць в світі для рафтингу і каякінгу.

Куенка

Колоніальне місто Куенка є третім за величиною в Еквадорі і популярне у туристів тим, що в цих місцях цілий рік помірний клімат. Діючий Собор Непорочного Зачаття, або Новий собор Куенки, є найбільш впізнаваним орієнтиром в місті і ще однією визначною пам’яткою Еквадору, будівництво якого почалося в кінці 19 століття і було закінчено майже через сто років. Новий собор привертає увагу трьома біло-блакитними величезними куполами, для будівництва яких у Куенку спеціально доставляли чехословацький кахель.

Продовження статті читайте тут.

Please follow and like us:

Вам також варто прочитати