Чим цікавий Еквадор

Раніше ви дізнались про такі місця Еквадору, як столиця Кіто, Галапагоські острови, вулкан Котопахі, Куенку, Тену, залізницю Ніс Диявола і заповідник Куйабено. Продовжуємо відкривати для вас дивовижний Еквадор.

Вулкан Чімборасо

Вперше найвища точка Еквадору (6310 м) була підкорена в 1880 році. І сьогодні згаслий вулкан Чімборасо є однією з найбільш відвідуваних гір, сходження на яку зазвичай займає 13-16 годин. Завдяки розташуванню вулкана в зоні екваторіальної випуклості, його вершина є найбільш віддаленою від центру Землі точкою на поверхні земної кулі. Чімборасо зображений на гербі Еквадору – вулкан і річка Гуаяс, що протікає біля його підніжжя, символізують красу і природне багатство країни.

Ринок Отавало

В Еквадорі немає кращого місця, щоб побачити і придбати товари місцевих ремісників, ніж на ринку в маленькому містечку Отавало. Місто відоме в усьому світі виробами корінних народів. Щосуботи, в районі площі Пласа-де-пончо, відкривається величезний базар, на якому можна купити широкий спектр ювелірних виробів, сувенірів, тканин, одягу і багато іншого. Протягом сотень років в Отавало знаходився найважливіший ринок, розташований в Андах. Сьогодні це місто перетворилося на своєрідне перехрестя культур, де туристи з усього світу блукають між прилавками у пошуку еквадорських сувенірів.

Кратер Кілотоа

Близько 800 років тому кратер згаслого вулкана Кілотоа був заповнений водою, утворивши надзвичайно красиве озеро. Тут є кілька гарячих джерел, а за невелику плату місцеві жителі можуть покатати туристів на каное по озеру. Однойменне село, розташоване поблизу, готове прийняти в своїх готелях всіх бажаючих залишитися в цьому красивому місці на довший час.

Водоспад Котел Диявола

Одне з найкрасивіших і вражаючих місць Еквадору – водоспад Котел Диявола, до якого можна потрапити, подолавши досить вузький тунель. Але складність цього шляху компенсує прекрасний вид величезної стіни з водяних бризок, яка знаходиться буквально на відстані витягнутої руки від оглядового майданчика водоспаду.

Пам’ятник «Середина світу»

30-метровий пам’ятник, що позначає місце проходження екватора, знаходиться за 26 км від Кіто. Він був зведений в XIX столітті в пам’ять про першу Геодезичну місії Французької академії наук. Незважаючи на доведену неточність у вимірах і фактичне проходження екватора трохи північніше, пам’ятник користується великою популярністю серед туристів Еквадору.

Національний парк Ель Кахас

У горах Еквадору знаходиться унікальна місцевість, яка з 1996 року є національним парком. Близько 270 найкрасивіших озер Ель Кахаса, в яких водиться багато форелі, мають льодовикове походження. Завдяки неймовірній красі своїх ландшафтів цей парк високо цінується туристами.

Please follow and like us:

Вам також варто прочитати