Цікаві місця Камбоджі

У попередній частині ви почали відкривати для себе дивовижну Камбоджу. Ось ще цікаві місця, які не можна пропустити в цій країні.

5. Національний музей Камбоджі

Недалеко від Королівського палацу розташувалася не менш важлива пам’ятка Камбоджі – Національний музей. Зібрані музейні експонати розповідають про історію, культуру та релігію кхмерів з глибокої давнини і по теперішній час. Перша визначна скульптура, що вітає відвідувачів, – великий фрагмент бронзової статуї Вішну з неушкодженою головою, плечима і двома правими руками. Тут ви дізнаєтеся про минуле сучасної маленької Камбоджі, яка колись була великою кхмерською імперією. Національний музей Камбоджі знаходиться у витонченій будівлі терракотового кольору традиційного дизайну, побудованій в 1917-1920 рр., а у внутрішньому дворику розбитий гарний сад з різною рослинністю і мініатюрними ставками.

6. Срібна пагода – символ Королівства Камбоджі

Срібна пагода знаходиться в столиці Камбоджі і вважається офіційним буддійським храмом самого короля. Таку назву отримав храм камбоджійського правителя завдяки незвичайному покриттю підлоги, що складається з декількох тисяч срібних пластин, а також великій смарагдовій статуї Будди, що сидить в центрі храму. Срібна пагода входить в палацовий комплекс і побудована трохи південніше Королівського палацу. Вона уособлює всю красу кхмерської цивілізації, її не чіпали навіть в період диктату Пол Пота, зберігши все в первозданному вигляді. При храмі зберігаються багато національних скарбів: золото, прикрашені дорогоцінним камінням статуї Будди і переносний золотий трон для коронації.

7. Пагорб Ват-Пном

Переказ свідчить, що в 1372 році вдова по імені Пенхе виявила чотири статуї Будди, які прибило до берега річкою. Вона вирішила створити пагорб для цих статуй, на якому згодом був зведений храм. Піднявшись сходами, що охороняються левами і міфічними зміями, можна увійти в храм. У ньому зберігаються останки короля Понхеа Ват, який у 1422 році перемістив столицю Камбоджі з Ангкора в Пномпень. Також тут відвідувачі моляться про успіх і щастя в житті. Коли мрія чи бажання виповнюється, то прохач обов’язково повертається, щоб подякувати. Сьогодні Ват-Пном – місце паломництва і туристичний об’єкт.

8. Сіануквіль

Сіануквіль – курорт Камбоджі, який славиться кращими в країні пляжами і прилеглими до нього дикими островами. Він ще не до кінця розвинений і малоосвоєний туристами, але вже має відмінну репутацію завдяки недорогим готелям і бунгало на пляжі. Це місце, перш за все, ідеально підходить для спокійного сімейного відпочинку, дайвінгу і сноркелінгу. У Сіануквілі досить багато пляжів і кожен з них по-своєму чарівний: Вікторі, Гаваіі, Соха, Отрес, Ко Ронг та Очутел.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись