Цікаві місця Камбоджі

Камбоджа – незвичайна країна з унікальною культурно-історичною спадщиною, розташована на півдні півострова Індокитай. Камбоджа вабить сотні туристів своїм місцевим колоритом, старовинними храмами і буддійськими святинями. Також це справжній азійський рай, загублений в джунглях, де ви отримаєте задоволення від прекрасних природних парків, водоспадів та озер.

Ми зібрали для вас найкращі місця в Камбоджі, які варто відвідати кожному туристу.

1. Сіємреап і храм Ангкор-Ват

Сіємреап – місто на півночі Камбоджі, яке є головним місцем зупинки туристів для доступу до храмам археологічного парку Ангкор. Місто засноване в 802 році, а його назва дослівно перекладається як «Сіам переможений». Таку назву місто отримало в 16 столітті на честь перемоги над Таїландом. Храм Ангкор-Ват – гігантський індуїстський храмовий комплекс в Камбоджі, присвячений богу Вішну. Храм займає площу 200 га і являє собою трирівневу конструкцію. Над храмом височіють п’ять веж, які стали символом Камбоджі і зображені на державному гербі та прапорі країни. Храм є найпопулярнішою пам’яткою у всій Камбоджі і одним з найцікавіших місць у всій Азії. Мандрівники з усього світу прагнуть побувати в Ангкор і відчути колишню велич древньої кхмерської цивілізації.

2. Озеро Тонлесап – найбільше прісне озеро в Південно-Східній Азії

Тонлесап – найбільше озеро на півострові Індокитай, яке приваблює безліч туристів своєю головною визначною пам’яткою – плавучими селами. Будинки жителів – це фактично великі човни-плоскодонки, на яких є все необхідне для автономного життя. Основне джерело доходу – риболовля і вирощування глибоководного рису, який росте практично під водою.

3. Королівський палац Пномпень

У самому центрі столиці Камбоджі розташований Королівський палац, який виконує роль резиденції глави держави. Сьогодні палац є чудовим зразком кхмерської архітектури і однією з головних визначних пам’яток Камбоджі. Комплекс будівель палацу побудований ще в 1866 році, а до цього тут розташовувалася стара цитадель. Королівська династія з моменту спорудження постійно проживала в палаці, за винятком періоду Червоних кхмерів.

4. Національний парк Бокор

Основне багатство Камбоджі становлять не культурні пам’ятки, а природний ландшафт, тому одним з кращих місць для екскурсій стане Національний парк Бокор. Він включає в себе джунглі, які дуже важливі для ендемічних тварин. Крім того, значну частину території парку займає рівне плато, де живуть слони – загальна чисельність стада досягає більше ста особин. Цікаво виглядає і покинуте казино Бокор, в якому можна прогулятися, забравшись на дах або спустившись у підвал. До речі, з даху будівлі відкривається дивовижний краєвид на Сіамську затоку. Серед усіх пам’яток Камбоджі національний парк Бокор вважається найбільш унікальним і незвичайним. Саме тому він приваблює безліч туристів, які цікавляться як красою природних ландшафтів, так і старовиною занедбаних будівель.

Продовження статті читайте тут.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись