Цікаві місця Лаосу

У попередній частині ми почали відкривати для вас незвідані місця Лаосу. Продовжуємо знайомитись з пам’ятками, які може запропонувати вам ця країна.

Острови Сі Фан Дон

Лаос не має берегової лінії, тому ще більш дивною є наявність тут островів Сі Фан Дон, що в перекладі означає «Чотири тисячі островів». Дивовижні маленькі і великі острівці розташовані на річці Меконг поблизу кордону між Лаосом і Камбоджею. Атмосфера на островах дуже невимушена і розслаблена. Ви можете легко дослідити острови на велосипеді, проїжджаючи повз рисових полів, сіл і красивих водоспадів. Ви можете навіть побачити прісноводних дельфінів. Тут мандрівників чекає більше нічного життя і більш широкий вибір варіантів розміщення – готелів, хостелів і приватних пансіонів. Або можете відвідати спокійніший острів Дон Кхонг, якщо дійсно хочете усамітнитися від зовнішнього світу в Лаосі.

Нонг Кхіав

Нонг Кхіав також відомий, як Нонг Кіау, і є досить популярною пам’яткою Лаосу. Тут ви знайдете приголомшливі маршрути і тури, катаючись на велосипеді мальовничими селами, які оточують головне місто. Нонг Кхіав розташований на річці Нам Оу, тому ви можете вирушити в тур на човні, розглядаючи всі пейзажі з води. Ця частина країни оточена величними карстовими утвореннями і вапняковими печерами. Печера Фа-Ток є прекрасним місцем для тих, хто любить спелеологію.

Ват Пху

Ват Пху – це чудовий кхмерский храм недалеко від гори Фу-Као в провінції Шампасак. Цей індуїстський храм був побудований між 11 і 13 століттями, будучи стратегічним місцем в могутньому кхмерському королівстві, що простягалося від Ангкору в сусідній Камбоджі. У наші дні ви знайдете тут частково зруйновані джунглями храми, схожі за стилем на сусідній Ангкор Ват.

Печера Там Конг Ло

Там Конг Ло – це печера, яка є частиною більш широкого національного парку Фу Хін Бун. Парк і печера знаходяться уздовж річки Фу Хін Бун, а центральна її частина вважається однією з найбільш вражаючих у всій Південно-Східній Азії. Печера довжиною близько 6,5 кілометрів і висотою до 100 метрів відома своїми приголомшливими нефритовими басейнами, які, за легендою, мають той же колір, що і шкіра індуїстського бога Індра. Кращий спосіб відвідати печеру – здійснити прогулянку на човні містичними лабіринтами і насолодитися кристалами, сталагмітами і сталактитами.

Луанг Намта

Луанг Намта відоме, як найбільше місто в північно-західній частині Лаосу, і є зупинкою для мандрівників між Лаосом і сусіднім Китаєм. Це також найпопулярніша визначна пам’ятка Лаосу для тих, хто любить подорожувати пішки. Ви можете вирушити в навколишні гори і відвідати села етнічних гірських племен країни. Якщо ви не любите піші екскурсії, то можете орендувати велосипед або мотоцикл, а потім провести день в декількох селах і оглянути мальовничі водоспади в цій частині країни. У самому місті Луанг Намта можете провести час на жвавих місцевих ринках, спробувати вуличну їжу і побалувати себе трав’яними саунами

 

 

Please follow and like us:

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись