Цікаві місця Лаосу

Мальовничий Лаос – одна з найкрасивіших країн у Південно-Східній Азії, але при цьому одна з найменш відвідуваних. Це велике упущення, так як Лаос може запропонувати мандрівникам не менше цікавинок, ніж більш популярні Таїланд і В’єтнам. Ця невелика країна не має виходу до моря, тому і не становить інтерес для пляжних туристів. Але в туристичному плані Лаос славиться вражаючими гірськими пейзажами, прекрасними можливостями для походів, величезними печерами та іншими чудесами природи. Тут можна вирушити на екскурсію по лісах і водоспадах, а також скуштувати смачну місцеву їжу з відтінками тайського і індійського впливу. Якщо хочете справжніх пригод у Південно-Східній Азії, розповідаємо, які пам’ятки Лаосу варто побачити.

В’єнтьян

В’єнтьян – чарівна столиця Лаосу, яка, як і раніше, здається маленьким містом з історичним шармом. В’єнтьян був колишнім французьким торговим постом під час колоніального періоду. Як результат, тут зберігся чудовий старий французький квартал, який варто дослідити. Під час екскурсії ви також знайдете безліч шедеврів французької архітектури, включаючи лаоську версію знаменитої Тріумфальної арки в Парижі, відому як Патусай. Є також інші пам’ятки Лаосу, включаючи десятки місцевих ринків і храмів. Наприклад, Ват Сі Сакет є найстарішим у своєму роді храмом у В’єнтьяні.

Луангпрабанг

Якщо ви шукаєте спокійне місце в серці Лаосу, то вирушайте в Луангпрабанг. Місто розташоване на потужних річках Меконг і Хана і відоме своїми чудовими маленькими європейськими кав’ярнями уздовж мальовничих берегів річки. Цей чудовий район є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви також знайдете чудові храми по всьому місту, або можете побачити водоспади Куанг Сі з блакитними глибокими басейнами, які ідеальні для купання.

Ванг В’єнг

Ванг В’єнг знаходиться між В’єнтьяном і Луангпрабангом і є одним з основних туристичних місць в Лаосі. У старі часи ця частина Лаосу мала досить дику репутацію і яскраве нічне життя, але тепер стала трохи більш пристойною завдяки діям місцевої влади з очищення свого іміджу. Одна з головних причин відвідування Ванг-В’єнга – перехоплюючий подих спуск річкою Нам-Сон, де ви можете одночасно помилуватися пишними краєвидами джунглів. Тут є також інші пам’ятки, включаючи печеру Там-Фу-Кхам з лагуною і бронзовою статуєю Будди.

Хуайсай

Хуайсай знаходиться на кордоні між Лаосом і Таїландом, тому багато хто відвідує його під час переходу з однієї країни в іншу. Тут також зупиняються багато круїзів по річці Меконг. Ви можете взяти човен з Хуайсая в Луанг-Прабанг, що для багатьох відвідувачів є родзинкою поїздки в Лаос.

Заповідник Бокео

Природний заповідник Бокео знаходиться за межами міста Хуайсай і є відомою пам’яткою Лаосу. Місце прославилося своїми природоохоронними роботами із захисту чорнощоких гібонів, які були заново відкриті в 1997 році після того, як вважалися вже вимерлими. Парк дозволяє зупинятися в сільських будинках, які відкривають вид на лісовий полог з висоти пташиного польоту. У джунглях гостей чекає безліч розваг, включаючи катання на тарзанці. Крім знаменитих гібонів, ви також можете зустріти слонів, ведмедів, тигрів і буйволів. Любителі поспостерігати за пернатими побачать у заповіднику Боке сотні видів барвистих птахів.

Продовження статті читайте тут.

 

 

 

 

 

Please follow and like us:

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись