Де відпочити в Андоррі!

Андорра – маленька країна, яка знаходиться в східних Піренеях, між Францією та Іспанією. Його ще називають  маленьким  князівством. Не зважаючи на невеличку територію, Андорра точно не залишить Вас байдужими. Плануючи тур до цієї країни не варто зупинятися на відвідинах столиці чи одного гірськолижного курорту.

Що подивитися:

Музей мікромініатюри (Ордіно) – у Музеї мініатюр виставлені мікромініатюри, зроблені власноруч Миколою Сядристим з різних металів, таких як золото і платина, і таких звичайних матеріалів, як папір, фруктові кісточки і рисові зернятка. Справжнім дивом людських можливостей є знамениті матрьошки, які вражають своїми дрібними розмірами.

Будинок-музей родини Арені-Пландоліт (Ордіно) – знаходиться в садибі 1633 року побудови, що належить старовинним андоррським землевласникам, сім’ї Д’Арені Пландоліт. На території садиби розташовані національний концертний зал і старовинний зоологічний музей.

Музей автомобілів (Енкамп) – колекція різних транспортних засобів – від велосипедів до автомобілів. В експозиції понад 90 автомобілів і більш ніж 100 велосипедів, численні мініатюрні зображення транспорту, які зачарують любителів.

Сімейний відпочинок:

До Андорри можна вирушати на відпочинок з дітьми. Князівство знаходиться на перетині багатьох європейських доріг, тому до нього дуже легко дібратися. Тут чисто, тихо, спокійно і затишно, а різноманітність смачної  їжі в ресторанах підійде для різних гостей.

Сімейний відпочинок в Андоррі разом з дітьми будь-якого віку починається в «Натурландії». Це природний і розважальний парк з неймовірними краєвидами. Тут не тільки гірські лижі, але і парк снігових гірок, дитячі майданчики, катки, «собаче селище», катання на конях.

Шопінг:

Магазини Андорри знамениті своїми низькими цінами, широким асортиментом та частими розпродажами та постійними знижками. Ціни тут нижчі на 20-40% ніж в будь-якій іншій європейській країні. Два головних сезони розпродажів навесні і восени.

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись