Де подивитися пінгвінів вживу

Пінгвіни – мілахі-мілахі, погоджуєтеся? Отож…і не дивно, що багато з нас мріє побачити їх наживо. І для цього не обов’язково їхати в Антарктику. Колонії пінгвінів оселилися передбачливо в чарівних місцях Південної півкулі. Мабуть, щоб ми не тільки на них могли подивитися, а ще й помилуватися крутими локаціями.

Найкращий час спостереження за пінгвінам – це з листопада по березень. В них в цей час літо, і вони багато часу проводять на березі та виводять малят. Тож гайда дивитися пінгвінів!

Фолклендські острови

Цей архіпелаг знаходиться в Атлантичному океані (463 км від узбережжя Аргентини). Острови вважаються британською територією. Тут можна побачити декілька видів пінгвінів: субантарктичні, Магелланові, Рокхоппера та королівські. На деяких островах є готелі дуже-дуже близько до колоній пінгвінів.

 

Заповідник Пунта-Томбо, Аргентина

Розташований в Аргентині, в провінції Чубут. Тут знаходиться найбільша колонія Магелланових пінгвінів. Сюди пінгвіни мігрують з Бразилії і залишаються до квітня. В парку можна гуляти доріжками серед пінгвінів, які не звертають взагалі уваги на людей.

Галапагоські острови, Еквадор

Тут живуть унікальні пінгвіни. По-перше, це єдиний вид, який північніше екватору. По-друге, вони невеликого розміру. Дорослі не більше 50 см заввишки.

 

Філліп Айленд, Австралія

А ось тут мешкають найменші пінгвіни в світі. Їх називають малими пінгвінами, або блакитними. Щодня за годину до заходу сонця відбувається неймовірне дійство – парад пінгвінів. Вони виходять з води і невеличкими групами йдуть до схилу гори, де розташовані їх гнізда. При цьому вони перегукуються один з одним. Щоб було зручно спостерігати за пінгвінами, в природному паркі на острові обладнані доріжки та лавочки. Проте, заборонена фото і відео зйомка у нічний час, щоб не лякати птахів.

Острів Мартильо, Аргентина

Острів розташований в провінції Вогнена Земля. Тут живе велика колонія субарктичних та Магелланових пінгвінів. Вони припливають на острів в період з вересня по квітень. Для туристів організовують тури для спостереження за пінгвінами. Катери на острів відправляються з портів Ушуая та Естансії Харбертон. Це круті прогулянки, оскільки крім пінгвінів можна ще милуватися панорамними видами островів Вогняної Землі.

 

Пляж Болдерс, Південна Африка

Гарний пляж розташований на Капському півострові, не далеко від міста Саймонстаун. Пляж розташований поблизу житлових будинків, нещодавно на ньому зробили дере’яні настили, тому спостерігати за пінгвінами дуже зручно, і вони дуже близько.

 

Острови Бальєстас, Перу

Ці скелясті острови розташовані біля узбережжя Перу, в 20 км від міста Писко. До островів можна доплисти на човні і спостерігати унікальний вид пінгвінів Гумбольдта, який зараз під загрозою зникнення.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись