Де в Єгипті краще взимку

Зима близько! І хоча в Єгипті тепло та сонячно, високі хвилі та вітряна погода може зіпсувати враження від відпочинку! Саме тому ми підібралидля Вас найкращі бухтив Шарм ель Шейх.

Бухта Наама-Бей

Знаходиться за 10 км від аеропорту Шарм-ель-Шейху. Чудові піщані пляжі, очищені від залишків коралів, з пологим заходом в море. Ідеально для відпочинку з маленькими дітьми. І звісно ж, недалеко від берега є коралові рифи, тож любителям попірнати та поспостерігати за підводним світом сумувати не доведеться.

Цей район найстаріший у місті і вважається неофіційним центром Шарм-Ель-Шейху! Місце ідеальне для драйвового та молодіжного відпочинку.

Рас-ум-ель-Сід

За 19 км від аеропорту між Наама-Бей та Шарм-ель-Майя розташована невелика бухта. Насамперед відома своїм неймовірно багатим підводним світом. Якщо ви летите в Єгипет, щоб зайнятися дайвінгом чи снорклінгом (плавання з окулярами і трубкою) — кращого місця годі шукати!

Аби легко було дістатися до основної переваги — коралів, або як їх ще тут називають «підводних садів», на пляжах всіх готелів можливий захід в море по понтону. Тут з легкістю можна відкрити для себе новий вид спорту — дайвінг. Майже в кожному готелі є свої дайвінг центри та школи. Обов’язково спробуйте цей вид спорту, адже в бухті є підводні печери — враження неймовірні!

Шарм-ель-Майя

Знаходиться поруч з Рас-ум-ель-Сід. Ще одна невеличка бухта, яка також є безвітряною, адже з трьох сторін її захищають гори. Тутешні пляжі — одні з найкращих: піщані, з пологим заходом в море. Можете сміливо купатися, натрапити на камінці, корали чи морських їжаків практично неможливо.

Біля бухти розташований район Старого міста з його основною пам’яткою: Старим Ринком. Тут місцеві торговці продають найрізноманітніші речі. Звідусіль сюди приїжджають за місцевим арабським колоритом та атмосферою.

І ще одна перевага — гавань, з якої можна відправитись на морські екскурсії та прогулянки. Одна з найпопулярніших — мандрівка у заповідник Рас-Мухаммед.

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись