Де в Грузії чисте море?

В околицях Батумі найчистіше море вважається в селищах Сарпі, Кваріаті, Гоніо. Розташовані на південь від Батумі. Є житло в приватному секторі і готелі, влітку працюють кафе на пляжах, є пара міні-маркетів. Тихо, спокійно, якщо стане нудно, можна поїхати в Батумі (на маршрутці 20 хвилин).

На півночі від Батумі чисте море в районі Ботанічного саду на пляжах Зеленого мису (влітку на пляжі працюють кафе, є один готель і кімнати в приватному секторі недалеко від пляжу). Їхати маршруткою 20 хвилин з центру Батумі.

На дикому пляжі в Цихисдзірі теж чисте море, але це село, де немає інфраструктури, а житло розташоване на горі.

Чисте море в селищі Чаква – там і природа навколо красива, але теж є ряд мінусів.А ось в Махинджаурі заради пляжного відпочинку їхати не варто (море з запахом, жд і траса над пляжем). Зате Махинджаурі підійде, якщо ви на машині або якщо мета – бути поруч з Батумі, при цьому заощадити на житло.

Село Шекветілі – піщані пляжі і котеджі в сосновому бору для тих, хто шукає тиші і спокою.

У відомому для відпочинку Кобулеті море теж чистіше, ніж в Батумі, але пляж брудний.

У Уреках море після обіду каламутне (через піщане дно), можуть плавати водорості. В низький сезон море чисте, з середини липня по серпень брудніше через велику кількість відпочиваючих.

У місті Батумі чисте море в районі Парку Чудес і вежі Алфавіту.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись