Дитячо-молодіжний табір «Веселка»

Виїзд: Україна

Країна: Болгарія

Курорт: Варна

Вік: 8-18

Тип:
Мовний, Англійська, Міжнародний, Освітній, Оздоровчий, Спортивний, Творчий

Місць в номері: 3, 4

Сезон: Літо

Харчування: 5-разове

Заїзд: від 22 днів 42565 грн.

Дитячий оздоровчий табір (ДОТ) “Веселка” знаходиться в 25 км на південь від Варни, на території природного заповідника “Камчія”, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Найсучасніший дитячий комплекс на морському узбережжі Болгарії був побудований за участю московської мерії. Табір є комплексом, до якого входять чотири житлові корпуси, кіноконцертний зал і громадський центр. Всі частини комплексу пов’язані між собою коридорами. Територія комплексу огороджена і цілодобово охороняється.

Розміщення

Табір “Веселка” (Камчія) розрахований на 600 дітей. Діти живуть в просторих 4-х місних номерах зі зручностями. На кожному поверсі знаходиться: багажне приміщення, кімната для прання, прасування, тощо. Зміна постільної білизни відбувається раз в тиждень: видається два рушники: банний і для особи. Кожен загін має санітарну кімнату, в якій розташовані пральна машина, прасувальні дошки, сушарки, праска. Все у вільному доступі під наглядом вожатих. У номері: 2 кімнати і два санвузли. У кожній кімнаті: 3-4 ліжка, окремий санвузол і душова, кондиціонер, телевізор, письмовий стіл, стільці, тумбочки, шафа для багажу. Всі речі зберігаються в кімнаті, у кожної дитини є своя шафа, дорожні сумки розміщуються в чемоданний (на поверсі). Гроші та цінні речі зберігаються в сейфових комірках.

Комплекс має власний піщаний пляж в 50 метрах від корпусів, обладнаний роздягальнями, душами, тентами, майданчиками для гри в футбол та волейбол. Для забезпечення безпеки обладнані рятувальні вишки, чергує постійна рятувальна служба на воді, медичний пункт з реанімаційною технікою і машина швидкої допомоги. На березі знаходиться комплекс “Кристал”: ресторан, кафе-морозиво, снек-бар і магазин.

Харчування

5-ти разове – сніданок, обід, полуденок, вечеря – “шведський стіл”, сік і вода в ресторані під час харчування, питна вода доступна цілодобово (кулери). Всім дітям кожен день видається бутильована вода.

Охорона

Для забезпечення безпеки обладнані рятувальні вишки, чергує постійна рятувальна служба на воді, медичний пункт з реанімаційною технікою і машина швидкої допомоги. На березі знаходиться комплекс “Кристал”: ресторан, кафе-морозиво, снек-бар і магазин.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись