Дитячо-молодіжний табір «AmES SEA ADVENTURE»

Виїзд: Україна

Країна: Болгарія

Курорт: Сонячний берег

Вік: 8-18

Тип:
Освітній, Оздоровчий, Екскурсійний

Місць в номері: 3, 4

Сезон: Літо

Харчування: 4-разове

Заїзд: 15 днів від 15595 грн.

Літній відпочинок в таборі «AmES SEA ADVENTURE» в Болгарії – це прекрасна можливість для ваших дітей поєднати комфортний і незабутній відпочинок з вивченням мов  нашими кваліфікованими викладачами з США, Канади та України.

Дитячий літній табір «AmES Sea Adventure» знаходиться в нещодавно побудованому готельному комплексі “Тедді”. Готель розташований в місті Сонячний берег. “Тедді” – один з найсучасніших готелів в Болгарії, розташований в північній частині курорту, біля підніжжя Старої гори. Пляж знаходиться на відстані 180 метрів від табору. Район міста Сонячний Берег рекомендують лікарі Болгарії та інших європейських країн для профілактики респіраторних захворювань і лікування астми. AmES Сamp протягом вже 24-х років займається організацією чудового відпочинку для дітей та батьків в поєднанні з вивченням мов!

Розміщення

Розміщення в номерах на 3-4 людини з сучасними меблями, кондиціонером, телевізором і супутниковим телебаченням, шафа для одягу, тумбочки, бюро, балкон з садовими меблями. Всі зручності (душ, туалет, умивальник) в номері.

Харчування

Харчування 4-х разове ALL INCLUSIVE (шведський стіл):

  • На сніданок: випічка, молочні продукти, м’ясні нарізки, салати, фрукти, десерти, напої (чай, какао, фруктові напої, вода);
  • На обід: салати, гарячі і холодні закуски, супи, основні м’ясні і пісні страви, гарніри, фрукти і десерти, напої (чай, фруктові напої, вода);
  • На полуденок: випічка, напої (чай, фруктові напої, вода);
  • На вечерю: салати, основні м’ясні і пісні страви, гарніри, запечене м’ясо, фрукти і десерти, напої (чай, фруктові напої, вода);

Охорона

Викладачі та інструктори несуть відповідальність за учасників табору 24/7. Один інструктор і один викладач займатися групою дітей в кількості 8-10 учасників. Крім того, територія табору надійно захищена цілодобовою охороною. Біля басейну і на узбережжі постійно працює команда рятувальників.
odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись