Дитячо-молодіжний табір «VALKO»

Виїзд: Україна

Країна: Болгарія

Курорт: Кранево

Вік: 8-16

Тип:
Міжнародний, Спортивний, Творчий

Місць в номері: 2, 3

Сезон: Літо

Харчування: 4-разове

Заїзд: 13 днів від 10289 грн.

Молодіжний Дитячий Табір «VALKO» (на базі готелю “Фрегата”) має десятирічну історію організації дитячого та молодіжного відпочинку в Болгарії. Ми цінуємо наші традиції і рухаємося вперед, приймаючи нові способи, використовуючи нові прийоми організації відпочинку дітей і молоді! Готель «Фрегата» знаходиться в 150 – 200 метрах від моря в курортному селищі Кранево. Це дуже популярна зона відпочинку, розташована між широко відомими курортами Албена і Золоті піски. Міжнародний дитячий молодіжний табір «VALKO» являє собою територію з 6-поверховим корпусом, розрахованим на розселення 600 чоловік.Розміщення

Діти розміщуються в 4-місні номери, в номерах телевізор, холодильник, кондиціонер, 4 ліжка, тумбочки, душова, балкон. Проживання педагогів в 2-3 місних номерах. У всіх номерах готелю проводиться щоденне прибирання.

Харчування

FB + Спосіб подачі сніданку, обіду і вечері – «шведський стіл».Безпека

Цілодобово в фойє готелю – представник служби безпеки МДМЛ «VALKO». У готелі в холі, на кожному поверсі і навколо корпусу встановлені відеокамери. Відеоспостереження цілодобове. Біля басейну і на пляжі працюють рятувальники.

Медицина

У МДМЛ «VALKO» працює свій власний медичний кабінет. Для звернення до лікаря по страховому випадку, необхідно підготувати паспорт і страховий поліс. Тому просимо педагогів збирати ці документи у хлопців в день їхнього приїзду і передавати на рецепцію для реєстрації і зберігання.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись