Філіппіни: що дивитися і коли їхати

У попередній частині ви почали відкривати для себе Філіппіни. Продовжуємо розповідати про цікаві місця Філіппін і коли краще відвідати цю країну.

Себу
Історично склалося так, що між Манілою і Себу здавна існував спір про те, де буде знаходитися столиця Філіппін. Ось чому місцеві жителі Себу розмовляють або бісайї (місцевий діалект), або англійською, і ніколи не говорять тагальською (діалект Маніли). До речі, міжнародний аеропорт Себу є одним з найбільших і найкращих аеропортів країни. Ось перелік кращих туристичних місць в Себу: Мактан, Хрест Магеллана, пляж Ослоб (тут можна купатися з китовими акулами), Поле троянд, що світяться (сюди потрібно приїжджати пізно ввечері), острів Малапаскуа, острів Сумілон, Білий пляж, Пік Осменія і три красиві водоспади – Кавасан, Агуінід, Тумалог.

Лусон

Це острів, де величні, покриті туманними лісами, гори немов впираються в небо. Екзотичні рисові тераси недарма включені в об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Вони вражають кожного, оскільки неможливо повірити, що більше двох тисяч років тому вони були зведені руками корінного народу іфугао.

Відвідайте гірську провінцію Сагада, знамениту старовинними похованнями старійшин гірських племен – висячими трунами, які зберігають в собі море таємниць. Або вирушайте до незвичайного озера Тааль, яке називають «матрьошкою». Справа в тому, що в озері Тааль розташований вулканічний острів Тааль. На острові Тааль також є Кратерне озеро, а всередині нього є свій власний невеликий острів – Вулкан-Пойнт. Це справжнє диво природи!

Бохоль
Найбезпечніший острів на Філіппінах, де річний рівень злочинності близький до нуля. Місцеві жителі спокійні і доброзичливі. Це місто пропонує різноманітне занурення у місцеву природу, починаючи з його знаменитого туристичного місця – Шоколадних пагорбів. Тут мешкає один з найменших сумчастих у світі – довго’пят. Цих милих тварин з величезними очима можна побачити тільки в декількох країнах Південно-Східної Азії. Також ви можете насолодитися прогулянкою по річці Лобок, де вас будуть супроводжувати місцеві музиканти.

Давао
У цьому місті знаходиться найвища вершина країни – гора Апо, яка є домом для зникаючих видів орлів. Популярними туристичними визначними пам’ятками міста є природний парк і курорт Еден, де обов’язково варто відвідати екскурсію, в кінці якої на туристів чекає шведський стіл. Кращий пляжний курорт в Давао – Перлова ферма. Місто захищають від вітру високі гори, тому комфортна погода без сильної спеки дозволяє відвідувати курорт цілий рік.

Коли їхати

Традиційно кращим часом для поїздки на Філіппіни вважається прохолодний сухий сезон з жовтня по лютий, який іноді розтягується відповідно до місцевих умов до кінця травня. В цей час тут стоїть тепла і відносно суха погода, шторми рідкісні і нетривалі.

Ель-Нідо, Боракай, Себу і Бохоль найкраще відвідувати в листопаді–лютому, коли температура тримається в районі +25-30 °C, бо у літній період занадто спекотно. Однак останнім часом цей регіон з грудня по квітень нерідко заливає дощами – до 400-500 мм на місяць.

Тайфуни, що зароджуються на просторах Тихого океану, нерідко псують погоду навіть у розпал сезону. З червня-серпня по жовтень спостерігається пік їх активності, але в силу основного вектора їх руху на північний захід не всі острови однаково підпадають під їх вплив – чим південніше, тим менше ризик.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись