Філіппіни: що дивитися і коли їхати

Філіппіни – острівна держава, яка складається приблизно з 7500 островів, рифів і атолів, з яких населені близько 2000, а приблизно 5000 навіть не мають офіційної назви. Відпочинок на білосніжних пляжах, знайомство з культурою країни, відвідування історичних пам’яток, сучасні розваги, заняття дайвінгом або снорклінгом, подорожі по унікальних природних заповідниках – все це подарує вам море вражень. Отже, розповідаємо про найкращі місця для відпочинку на Філіппінах.

Батанес
Хоча столицею країни є Маніла і її, звичайно, варто відвідати, але там досить багатолюдно, і насправді не так багато розваг, крім історії, культури і деяких цікавих пам’яток. Тому варто вирушити в найпівнічнішу частину країни. Північні острови Філіппін запропонують вам неймовірні пляжі. Наприклад, Батанес – це один з островів, на якому немає туристів, навіть місцевих, тому що туди нелегко дістатися. Один з кращих пляжів у Батанесі – це пляж Моронг на острові Сабтанг. Тут можна спостерігати прекрасні сходи й заходи сонця!

Біколь

Найкращим місцем регіону Біколь є вулкан Майон, який, за словами місцевих жителів, має найдосконалішу форму конуса, а тому є гордістю біколанців. Тут можна зайнятися водними видами спорту в комплексі CamSur, що в Камарінес-Сур. Також це відмінне місце, щоб навчитися вейкбордингу. У пошуках пляжів в Біколі вирушайте в Карамуан, де знаходиться колись незайманий пляж Гота, Матукад та інші острови Карамуанського півострова, що перехоплюють подих.

Боракай

Боракай є гордістю провінції Калібо в Аклані, але це маленьке острівне містечко не змогло боротися зі швидко зростаючим туризмом, і уряду, зрештою, довелося закрити весь пляж з екологічних причин майже на півроку. Зараз він знову відкритий, хоч і з деякими обмеженнями. Острів Боракай славиться своєю довгою і широкою береговою лінією, білим піском, відокремленими бухтами, мальовничими водоспадами, дощовими лісами з тропічними тваринами і таємничими печерами. Любителям активного відпочинку острів може запропонувати гольф, гірський велосипед, віндсерфінг і вітрильний спорт. Дайвери і снорклери також не будуть розчаровані: коралові сади тут розцвітають на глибині навіть в декілька метрів.

Пуерто-Принцеса, Палаван

Якщо є провінція або регіон, який привертає найбільшу кількість туристів на всіх Філіппінах, то це Палаван. У цій провінції 1780 островів, а столиця – Пуерто-Принцеса. Туристів тут приваблює місто біля Підземної річки – об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це дійсно диво природи. Туристи також відвідують Крокодилячу ферму та насолоджуються пішохідною екскурсією, на якій можуть побачити інших тварин, що мешкають на островах Палаван. Для пляжного відпочинку вирушайте в бухту Хонда і на риф Туббатаха в Кагаянчілло.

Курортні острови Палаван

У Палавані також переважно розташовані найцікавіші острови і курорти Філіппін, наприклад, Аманпуло, Ель-Нідо, Корон і Бусуанга. Перебування на будь-якому з островів коштує витрачених грошей, оскільки ви побачите неймовірні білі пляжі та ізольовані курорти. Бусуанга і Корон знаходяться на самому північному острові Палаван, в Бусуанга є сафарі-парк з жирафами, а Корон – просто райський курорт. Ель-Нідо – портове місто, навколо якого близько розташовані 40 незаселених островів, потаємні бухти, незаймані лагуни, приховані від сторонніх очей величними вапняковими скелями, пустельні пляжі, тропічні ліси і краса морського життя.

Продовження статті читайте тут.

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись