Готелі Єгипта з аквапарками

Ми знаємо, як важливо для дітей відпочивати на морі! А ще важливіше, щоб вони при цьому не заважали відпочивати батькам. Ми підібрали готелі з аквапарками на узбережжі Червоного моря. Де відпочинком зможете насолодитись і ви і діти.

Jungle Aqua Park 4*, Хургада

Jungle Aqua Park 4 * – один з найпопулярніших тематичних аквапарків в Хургаді. Деякі гості так захоплюються водними розвагами, що не реагують на заклик їхати на пляж. А чого туди їхати? Тут тобі і найвищі гори, і «цунамі», і «літаючий човен», в який поміщаються 4 людини і разом переживають емоції польоту. В Jungle Aqua Park – 35 гірок для дітей і дорослих, а також 16 відкритих басейнів. У зимовий період два басейни підігріваються.

Вартість: 7 днів у грудні– від 1178 $ 2 дор.+ 1 дит.

Titanic Aqua Park Resort 4*, Хургада

Де Титанік – там багато води! У тутешньому аквапарку НЕ потонеш, але він вразив: 9 басейнів з підігрівом (від 100 до 1530 кв.м), 14 водних гірок для дорослих і 16 для дітей. Правда, аквапарк закривається о 17:00, щоб в темряві ніхто не повторив сумну долю історичного судна. На деяких гірках є обмеження по вазі (не більше 100 кг).

Вартість: 7 днів у грудні  – від 872 $ 2 дор.+ 1 дит.

Serenity Fun City 5*. Макади Бей, Хургада

Аквапарк Serenity Fun City 5 * – це єгипетський Дісней з башнями і дворами, оточеними 11-ю гірками для дорослих і 15-ю – для дітей. Здається, ось-ось з якоїсь труби вилетять в вихорі погоні Том і Джеррі! І дитячий, і дорослий басейни взимку підігріваються.

Вартість: 7 днів у грудні – від 1223 $ 2 дор.+ 1 дит.

Charmillion Club Aqua Park 5*. Шарм-эль-Шейх

Аквапарк готелю Charmillion Club Aqua Park 5 * затишно вписується в величезну водну гладь басейнів. Набір пристосувань для спусків в воду – «на всі страхи». Разом – 9 гірок для дорослих і 12 гірок для дітей. Тут тобі і турботунель, і водоспади, і літаючі човни, і Чорна діра, і Гадюка. Охолоджують гарячі голови душ клоуна і пінгвінів. Епіцентр водних забав – Wave Pool. Великий плюс – аквапарк з підігрівом в зимовий період.

Вартість: 7 днів у грудні – від 983 $ 2 дор.+ 1 дит.

Xperience Kiroseiz Parkland 5*  Шарм-эль-Шейх

Готель розташований в районі Наама-Бей, в 10 км від аеропорту, в 3 км від центру Наама-Бей і в 1 км від берега Червоного моря.На території Xperience Kiroseiz Parkland 5 * аквапарк з 5 гірками для дорослих, територією для дітей і басейном в формі лагуни. Час роботи – щодня з 10 до 17, перерва з 13 до 14 годин. Для постояльців готелю користування – безкоштовно.

Вартість: 7 днів у грудні  – від 1074 $ 2 дор.+ 1 дит.

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись