Індонезія: що подивитися, окрім Балі

У попередній частині ви познайомились з цікавими місцями індонезійського острова Ява. Продовжуємо далі відкривати для вас неймовірну Індонезію.

Острів Флорес

Острів Флорес розташований в східній частині Індонезії. Він майже в три рази більше Балі, але приваблює набагато менше туристів, тому інфраструктура розвинена погано. Тут знаходиться вулкан Келімуту, підйом на який досить легкий і до нього можна навіть під’їхати на машині. Потрапити сюди варто обов’язково, щоб на власні очі побачити різнокольорові озера, аерофото яких стали відомі на увесь світ. Ці озера утворилися в трьох кратерах на вершині гори Келімуту і мають унікальну властивість непередбачувано змінювати колір – від зеленого і бірюзового до червоного і чорного.

Радимо відвідати і дзеркальну печеру Batu Cermin. Найкраще це робити вдень, коли сонячне світло проходить крізь отвори в стінах та стелі і відбивається від стін, як від дзеркал. Тут можна побачити сталактити, корали і скам’янілі останки черепах, а ще сплячих під стелею кажанів.

Острів Флорес також зручний в якості пункту відправлення в національний парк Комодо.

Острови національного парку Комодо

Національний парк Комодо складається з трьох вулканічних островів – Падар, Рінка і Комодо. Всі ці острови можна оглянути на човні за один день. Подорож зазвичай починається з острова Падар, де можна зробити підйом на вершину гори, звідки відкривається вид на навколишні лагуни. Єдиними мешканцями Комодо є найбільші в світі варани, або, як їх ще називають, дракони-комодо. Пересуватися територією національного парку можна тільки в компанії рейнджера, який розповість про особливості і звички цих тварин. Завершити день найкраще на пляжі з рожевим піском, розташованому на острові Рінка. У світі всього сім пляжів з піском такого незвичайного кольору, який утворюється завдяки кораловим рифам у місцевих водах.

Також можна здійснити трекінг в національному парку, оскільки крім комодских драконів тут живе величезна кількість ссавців, птахів і рептилій. Можна побачити тиморських оленів, папуг, циветт і навіть буйволів.

Архіпелаг Раджа-Ампат, Західне Папуа

Важкодоступні острови архіпелагу Раджа-Ампат розташовані практично на екваторі, в індонезійській провінції Західне Папуа. Це унікальний морський заповідник, що складається з чотирьох великих островів і сотень маленьких. Раджа-Ампат вважається кращим в світі місцем для дайвінгу. Тут зосереджено три чверті всіх відомих мешканців коралових рифів (в десять разів більше, ніж на Карибських островах), а вода настільки прозора, що можна спостерігати за морською фауною, навіть не занурюючись у воду. Деякі види риб і морських тварин, які тут проживають, не зустрічаються більше ніде в світі, наприклад килимові акули, карликові морські коники, манти, черепахи, риби-папуги і багато інших.

Продовження статті читайте тут.

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись