Іспанія – що подивитися

В Іспанії, життя тече неквапливо і плавно. Іноді буває важко співвіднести свій відпускний графік з графіком роботи банків та магазинів, здається, вони завжди закриті. Але якщо влитися в загальний ритм, навчитися рухатися повільно, отримувати задоволення смачно їсти і розслаблятися, скоро можна зрозуміти, що Іспанія дуже красива, цікава і динамічна країна.

Що обов’язково потрібно відвідати в Іспанії?

Побачити бій Маврів і Християн

Кожного квітня в Іспанії проходять грандіозні костюмовані бої. Місто перетворюється на середньовічну фортецю – у військових і святкових діях беруть участь 5 000 історичних костюмів.

Побачити Гранаду

Стародавнє мавританський місто, напевно найцікавіше місце в південній Іспанії. Історичні вулиці в центрі і старий мавританський палац Альгамбра.

Вступити до лав Ла Томатіна

Свято проходить в серпні в Буньолі. Десятки тисяч людей приїжджають в невелике містечко з самого ранку, щоб кидати тонни і тонни помідорів один в одного.

Піти в похід в Сьєрра-Невада

Цей гірський район – прекрасне місце для піших прогулянок влітку, а взимку – на лижах. Цей район є одним з найкрасивіших і найкращим для активного відпочинку в Іспанії.

Побачити Піренеї

Величне гірське пасмо, яке відгороджує Іспанію від Франції. В Піренеях  багато середньовічних сел, це і приваблює туристів. І звичайно, краса природи не залишить нікого байдужим.

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись