Іспанія: 10 місць, які обов’язково треба подивитися, якщо ви вперше приїхали в країну (продовження)

Раніше ми почали розповідати про найкращі місця, які обов’язково варто відвідати, якщо ви вперше приїжджаєте до Іспанії. Пропонуємо вам продовжити знайомство з неймовірною Іспанією.

6. Вулкан Тейде, Тенеріфе
Канарські острови розташовані набагато ближче до африканського узбережжя, ніж до європейського, тому їх ландшафт різко відрізняється від тих, які можна побачити в Іспанії. Землі вулканічного походження покриті східчастими схилами і чорними пісками. У центрі острова Тенеріфе височіє могутній вулкан Тейде, увінчаний сніжною шапкою. Ті, хто захоче підкорити його схили пішки, зможуть прогулятись серед абсолютно місячних пейзажів, а з самої вершини відкриваються приголомшливі види на Канарські острови.

Вулкан Тейде

7. Пляжі Форментери, Балеарські острови
Майже 10 тисяч кілометрів берегової лінії і багато сонця давно вже перетворили Іспанію на пляжну Мекку для туристів. Пляжі тут найрізноманітніші: від заповнених лежаками і різнокольоровими парасольками до пустельних піщаних смуг. Мабуть, найбезлюдніші і найбілосніжніші можна знайти на Форментеріодному з Балеарських островів, до якого можна допливти з материка всього за декілька годин.

Форментера

8. Місто мистецтв і наук, Валенсія
Хоча Іспанія славиться своєю видатною старовинною архітектурою, але проте її сучасні проекти не менш цікаві. Архітектурний комплекс «Місто мистецтв і наук» можна назвати візитною карткою сучасної іспанської архітектури. Сліпучобілі будівлі химерних форм, стіни яких зігнуті під різноманітними кутами, вражають в будьякий час доби, особливо вночі завдяки ілюмінації.

Валенсия

9. Площа Іспанії, Севілья
Столиця провінції Андалусія багата на красиві будівлі і зачаровує своєю приголомшливою, споконвічно іспанською атмосферою. Площа Іспаніїце строкате поєднання башточок і колонад, прикрашених мальовничими візерунками. У центрі площі розміщений фонтан і канали, по яких можна покататися на орендованих човнах.

Севилья

10. Старе місто, Толедо
Старовинне Толедо, розташоване в самому серці Іспанії, до ХVI століття було столицею країни. Протягом багатьох століть тут плічопліч жили євреї, християни і мусульмани, за що Толедо отримало назву «Міста трьох культур». Вузькі мощені вулички, історичні будівлі, архітектурні пам’ятки та величні храми є обов’язковим місцем для відвідування, якщо ви хочете якнайповніше зануритися в багату історію Іспанії.

Толедо

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись