Іспанія: 10 місць, які обов’язково треба подивитися, якщо ви вперше приїхали в країну

Майорка

Іспаніянадзвичайно багата на природні та культурні памятки країна. В ній є безліч цікавих і прекрасних місць, здатних вразити мандрівника, скільки б разів він не відвідував її: від гірських вершин на півночі до спекотної Севільї і далеких Канарських островів. Сьогодні ми б хотіли поділитись з вами підбіркою місць, які варто подивитись, якщо ви вперше приїхали до Іспанії.

1. Альгамбра, Гранада
Покрита приголомшливими різьбленими візерунками мавританська фортецяодна з найбільш відвідуваних памяток у всій Іспанії. Комплекс палаців, оточений доглянутими садами, розташований на пагорбі, позаду якого видніються засніжені вершини гір Сьєрра Невада. Всередині фортеця не менш вражає: у внутрішніх двориках мавританські пишні елементи декору цікаво контрастують з лаконічними бароковими елементами пізніх епох.

Альгамбра
2. Шедеври Гауді, Барселона
Столиця Каталонії пропонує безліч розваг: активне нічне життя, довгі пляжі і можливості для шопінгу. Однак, найголовнішими її перлинами є чудернацькі будівлі Антоніо Гауді. Найбільш відвідуваним з його творінь, а також символом міста, є недобудований досі Собор Святого Сімейства з його химерними колонами. Інші шедеври архітектораякі обов’язкові для відвідуванняжитловий будинок Каса Міла та парк Гуель.
Парк Гуэль Гауди

Собор Барселона

3. Пуеблос Бланкос, Андалусія
Білосніжні села в гористій місцевості центральної Андалусії ще не так давно переживали період занепаду, оскільки молодь масово виїжджала у великі міста у пошуках роботи. Однак тепер жителі сіл вирішили привабити до себе побільше туристів. Однак, сьогодні свій середньовічний шарм повернули собі вузькі провулки, що петляють між білосніжних будинків, повитими барвистими квітами, та старовинні церкви. Серед наймальовничіших сіл варто виокремити Грасалему, Фріхіліану, ВехерделаФронтера і АркосделаФронтера.

Фрихилиана

4. Гірські вершини, ПікосдеЕуропа
Іспанські пейзажі прекрасні скрізь, але найбільш вражаючі природні види країни зосередилися в горах природного парку ПікосдеЕуропа. Скелясті схили, смарагдовозелені долини і вируючі річки роблять цю область на півночі Іспанії ідеальним місцем для активного відпочинку, наприклад, трекінгу та рафтингу.

Пики Европы

5. Кафедральний собор, СантьягодеКомпостела
Численні готичні собори Іспаніїважлива данина католицьким традиціям. Особливо варто відзначити величний Кафедральний собор в місті СантьягодеКомпостела, оздоблений бароковими завитками, статуями і сталагмітами. А ще собор є останнім пунктом в маршруті тисяч паломників, які щорічно проходять знаменитий Шлях Святого Якова.

Сантьяго-де-Компостела

Продовження статті читайте тут.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись