Іспанія ТОП-5 інстаграмних місць

Обрали для вас ТОП-5 інстаграмних місць Іспанії.
Злегка посміхніться, прийміть динамічну позу, не повертайте лікті на камеру, не дивіться в кадр… скоро буде тисяча лайків. І хоч не в лайках щастя, фото на згадку з цих місць ви отримаєте надзвичайні… навіть при поганому освітленні.

валенсія
Червона стіна. Валенсія

Вітряки Ла-Манча в містечку Консуегра.
Через півтори години їзди від Мадрида ви зможете перетворитися на Дон Кіхота… чи його вірного товариша Санчо Пансу, розберетеся на місці. Адже саме туди письменник Мігель де Сервантес відправив свого героя боротися з вітряками. В Консуегрі знаходяться 12 млинів 16-ого століття та залишки старої фортеці, які створюють пречудовий середньовічний пейзаж.

Консуегра Іспанія
Вітряки Ла-Манча

Житловий комплекс «Червона стіна» у місті Кальп, що в Аліканте, Валенсія. Каталонський архітектор Рікардо Бофілл надихнувся глиняними фортецями Алжира та Марокко. Та в 1973 році близ скель Пеньон-де-Іфач створив цей проект під назвою La Muralla Roja – «Червона стіна».

Аліканте Валенсія
Житловий комплекс «Червона стіна»

Пуеблос Бланкос, Андалусія
Білосніжні маленькі села, розкинуті на пагорбах центральної частини Андалусії. Здебільшого це фермерські поселення, яких торкнулася урбанізація. Молодь почала виїжджати у великі міста, але місцеві не розгубилися. Щоб привернути увагу туристів, вони активно почали відновлювати вузенькі провулки, старі церквушки та середньовічні пам’ятки. Тепер це охайні та квітучі фото-зони. Ось, найгарніші з них – Гразалема, Вехер де ла Фронтера та Аркос де ла Фронтера.

Андалусія
Пуеблос Бланкос

Місто Наук та Мистецтв у Валенсії теж відбудоване у білих тонах, але це унікальна та надсучасна локація. Комплекс включає в себе шість споруд, які спроектував іспанський архітектор Сантьяго Калатрава. Тут чудовим фоном для ваших світлин стануть не тільки фасади, а і інтер’єри споруд.

Валенсія
Місто Наук та Мистецтв

Альгамбра, Гранада
Тут на пагорбі, розташований цілий архітектурно-парковий ансамбль. Мавританська фортеця, прикрашена візерунками, навколо ж неї ви знайдете доглянуті сади. Їхня унікальність полягає в іригаційних спорудах. Араби почали використовувати талий сніг з гірських вершин, щоб в посушливій Іспанії створити цей квітучий сад. Який, до речі, і донині виглядає дуже фотогенічно.

Іспанія
Альгамбра, Гранада

І ще кілька кадрів…

Прочитайте також про Канари. Ця іспанська місцина заслуговує на окрему статтю

андалусія іспанія
Пуеблос Бланкос

Альгамбра, Гранада

Вітряки Ла-Манча

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

 

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись