Канарські острови

Канарські острови – архіпелаг із семи великих і курортних та шести маленьких і безлюдних островів в Атлантичному океані.

Безлюдний острів на Канарах
Грасьоса


Про інопланетні пейзажі на курортних островах ми вже написали. Тепер настала черга менш приголомшливих, але більш романтичних – безлюдних.

Читайте: Фантастична сімка Канарських островів

Цікаво, а які 5 речей ви б взяли з собою на безлюдний острів? Поки ж ви думаєте над списком, ми починаємо розповідь про Канари для переконаних самітників.

Грасьоса – вулканічний острів площею 29,05 квадратних кілометрів. На Грасьосі є крихітне поселення-порт Калета-дель-Себо та рибальське селище Педро-Барба. Населення острова – 700 людей. Чому його відносять до безлюдних, ми так і не зрозуміли.
Готелів тут, звичайно немає, але функціонує кілька пансіонатів. А пляжі… пляжі тут дикі, широкі та порожні.

Якщо фраза “відпустіть мене на волю, але перед тим нагодуйте” про вас, то обідайте в порту та йдіть насолоджуйтися мовчазною красою острова.

Безлюдний острів на Канарах
Грасьоса

Алегранса – найпівнічніший безлюдний острів Канарського архіпелагу. Його площа – 10 квадратних кілометрів. На заході острова знаходиться вулкан Монтанья-де-Алегранса, а на вузенькому півострові – 15-ти метровий маяк та невеликий пірс.

Якщо ви в постійних пошуках тиші та спокою, ви їх знайшли.

необитаемый остров
Алегранса

Монтанья-Клара є вулканічним островом та складається з вулканічних порід та пісків. Площа – 1,33 квадратних кілометра. Острів служить притулком для морських птахів. До речі, Монтанья-Клара продається за 9 мільйонів євро.

Що тут додати? Накопичуйте гроші.

Канарские острова
Монтанья-Клара

Лобос безлюдний з 1982 року. Площа цього вулканічного острова – 5 км². Його вік оцінюється у діапазоні від 6000 до 8000 років. На Лобосі ростуть рідкісні рослини, а дно з рифами визнане заповідною зоною. Тут хороше місце для снорклінгу. Також на Лобосі функціонує маяк, який, якщо чесно, не вирізняється нічим особливим. Але ось, вода… тільки подивіться

відпочинок на Канарах
Лобос

Роке-дель-Есте – невеликий скелястий острів. Знаходиться у найсхіднішій точці Канарського архіпелагу. Його площа – 0,06 квадратних кілометрів.
І його брат близнюк – Роке-дель-Оесте площею 0,02 квадратних кілометри. Вони, як і всі вищеперелічені, теж складаються з вулканічних пород та піску.

Якщо бракує часу, то можете не виходити на берег. Але де-де, а тут точно до вас не додзвониться керівник.

Канарські острови цікаві факти
Роке-дель-Есте

Всі ці острови знаходяться в провінції Лас-Пальмас та є частиною природного парку Чініхо (Parque Natural del Archipiélago Chinijo). Вони не є закритими зонами, тому всі бажаючі можуть себе там відчути Робінзонами XXI століття.

А тепер до списка. Ми б з собою на безлюдний острів взяли:
марципановий батончик… а краще п’ять;
парасольку;
книгу Ірвінга Стоуна “Моряк в сідлі”;
компас, хоч ми і не вміємо ним користуватися, але прикольно ж;
і, звичайно ж, антисептик для рук 🙂

odisseus2012@gmail.com
Розумний турагент в Facebook
Розумний турагент в Instagram
Розумний турагент в Telegram

 

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись