Туристична компанія «Одісей 2012» заснована на Волині, але працює по всій Україні з центральним офісом у Києві. За 8 років роботи «Одісей 2012» став дійсно розумним турагентом.

Чому варто довірити «Одісей 2012» Ваш корпоративний відпочинок,

тімбілдінг чи тренінги:

1) Ми дізналися всі нюанси про бронювання квитків, круїзів, авто та готелів в Україні та gj всьому світу. Наші партнери – топові українські туристичні оператори та екскурсійні компанії. Ми дбаємо всі нюанси, а Вам залишаєтсья лише сфокусуватись на цілях заходу – відпочити, попрацювати з командою, провести максимально результативний тренінг, брейнсторм чи майстер-клас.

2) Наші менеджери орієнтуються на потреби Вас та Ваших працівників, тому ми легко знаходимо для них, крім стандартного відпочинку, і білого коня у Великобританії, і кулінарні курси англійською мовою у Франції, і зручне місце, щоб поспостерігати Північне сяйво, і замок з заставки Діснея для дітей, поки батьки працюють і … все на світі! Ми підберема такий формат, який найбільше підходить Вашій корпоративній культурі.

3) З нами часто літають в Лаос, Танзанію, Великобританію, США, Китай, Маврикій, Індонезію, Мальдіви, Японію, М’янму, Індію, В’єтнам і більш звичні для українців – Туреччину, Болгарію, Єгипет, ОАЕ, Хорватію, Грецію, Чорногорію та інші.

4) Не менш важливо також і відкривати для себе рідну країну. Все частіше компанії обирають українські міста, замки, палаци чи фортеці для своїх корпоративних заходів. Для нас це не проблема, а навіть велика перевага, бо в нас є налагоджена система зв’язків із власниками багатьох готелів, відпочинкових зон та найкращими гідами та екскурсоводами України.

5) Також ми допомагаємо в оформленні віз, страхових полісів та документів, необхідних для виїзду за кордон чи для безпеки подорожі Вас та Вашої команди.

6) Ми маємо команди гарних бізнес тренерів та експертів, які зможуть допомогти Вам в організації максимально результативного тренінгу чи навчання.

7) Найкраща стратегія – це комбінація найкращих стратегій, а отже ми можемо організовувати і комбіновані поїздки спорт + навчання, відпочинок + підготовка до марафону, йога + хардскірлз і тп.

Організація Ваших ділових поїздок закордон

 1. Ділові зустрічі – допоможемо Вам в організації особистої поїздки будь-якої складності. За Вами прикріпляється відповідальний менеджер, що значно спростить перебування закордоном та організацію всіляких туристичних деталей.
 2. Бізнес форуми, виставки та ярмарки – знаходимо графіки бізнес форумів у Вашій сфері та повністю під ключ організовуємо відвідування Вами та Вашими працівниками даних подій.
 3. Ділові події, роадшоу та конгреси – організовуємо Ваші заходи за кордоном від концепції до організації подорожі та самих заходів.

Ми забезпечимо:

 1. Вибір варіантів топових та найвпливовіших заходів у Вашій сфері по всьому світу.
 2. Підготуємо варінати локація для проживання/харчування/ділових зустрічей і тп.
 3. Складемо програми Вашого перебування на заходах(виставках, ярмарках, бізнес форумах).
 4. Забезпечимо усю логістику.
 5. Формуємо технічне забезпечення заходів.
 6. Формуємо корпоративне медійне забезпечення Вашого візиту (фото/відео/ЗМІ).
 7. Підбираємо весь необхідний для заходу персонал.
 8. Забезпечуємо не тільки роботу, але і відпочинок.
 9. Звітуємо та аналізуємо проведені поїздки.

Чому варто подорожувати з нами

Туристична компанія “Одісей 2012” – туристичний агент, який має всі необхідні атрибути для даної діяльності і гарантує своїм клієнтам не тільки високий сервіс і індивідуальний підхід, а також безпеку і надійність, в першу чергу – фінансову.

Ми економимо Ваші гроші

Наші менеджери не стараються збільшити Ваш бюджет, а навпаки підібрати те, що Вам треба в тих рамках витрат, які Ви плануєте.

Ми – експерти своєї справи

Туркомпанія Одісей – лідер локального ринку, що працює 8 років з бездоганною репутацією та великою кількістю задоволених Клієнтів. Ми дбаємо про Вас!

Ми безпечна компанія

Усі наші Клієнти є застрахованими, а також ми маємо гарантії від провідних фінансових установ якості наших послуг

Чудовий сервіс та супровід

Ми хочемо вибудувати з Вами довготривалу співпрацю, а тому в нас передбачений сервіс, що базується на бажанні зробити Ваш відпочинок максимально комфортним.

В нас немає прихованих платежів

Ми працюємо виключно в рамках Договору з Клієнтом, де передбачливо зазначаємо усі необхидні дані. Вам не прийдеться платити додатково чи неочікувано.

100% Клієнтоорієнтовані

Ми находимо той відпочинок, про який ви мрієте і за ту ціну, яку Ви плануєте. Ми впевнені, що Ви станете нашими постійними Клієнтами!

Ми в цифрах

Крім професійної діяльності, ми стараємось вести і просвітницьку – ділимось хитрощами та знаннями з усіма на наших каналах в YouTube та Facebook, також є цікавий розділ «Поради мандрівникам» у нас на сайті.

Наше улюблене побажання для кожного: «Нехай вам належить весь світ».

Читайте, пізнавайте та подорожуйте з розумом!

Контакти Вашого персонального менеджера:

(044) 227 45 91

(066) 353 26 30

(097) 941 24 48

(093) 215 07 98

odisseus2012@gmail.com

Skype: OdisejTours

Ми працюємо для Вас:

Понеділок – П”ятниця: з 09-00 до 18-00

Субота: на замовлення клієнта!

Неділя – вихідний

 Київ,вул.Бульварно-Кудрявська 37/14 офис 203-204

https://www.facebook.com/odisejua

https://www.youtube.com/user/OdisejTours/

https://odisej2012.com