Куба: що подивитись на острові свободи (продовження)

У попередній частині ви вже почали знайомитись з яскравою Кубою. Сьогодні продовжуємо ділитися з вами місцями, які не можна оминути увагою, відвідуючи цю країну.

СантьягодеКуба
Не можна не згадати і прекрасне місто з дуже неоднозначним і багатим революційним минулимдругу столицю Куби, як називають його мандрівники. В околицях СантьягодеКуба розташовані унікальні, дуже привабливі для дайверів, місця занурень. Але приїжджають сюди не тільки за екстремальними відчуттями. Тут є безліч унікальних будівель, палаців, музеїв (в число яких входить і музей творця знаменитого рому Бакарді), театрів і фортець, а також мавзолей Хосе Марті і собор Святої Діви з Кобрепокровительки острова.

Острів КайоКоко і пляж ЕльСенадор
Сюди варто відправитися втомленим від шуму і метушні цивілізації мандрівникам. КайоКоко входить в цілий ланцюг островів під назвою ХардінесдельРей. Ця романтична назва цілком відображає тутешню атмосферу. 360 квадратних кілометрів площі острова займають природний парк, незаймані ліси, колонії пеліканів і рожевих фламінго. Спостереження за яскравою красою тутешньої дикої природи можна буде поєднати з морською риболовлею і дайвінгом.

СьєрраМаестра
Національний парк СьєрраМаестра розташований на однойменному гірському хребті, що простягнувся на 240 км уздовж південного узбережжя Карибського моря. Його головна визначна пам’ятканайвищий на Кубі пік Туркіно, з висоти якого (1974 м) можна як на долоні побачити всю східну частину Куби. Крім гір, водоспадів і бурхливої  тропічної рослинності, СьєрраМаестра знаменитий своїм тваринним світом. Багато з представлених тут тварин, наприклад птиці токороро і сунсун, є ендеміками.

Королівські Сади
Заповідний архіпелаг ХардінесдельРейоролівські Сади) – намисто з островів, розташованих уздовж одного з найкрасивіших в світі коралових рифів, – називають «воротами в рай». Це не тільки піщані пляжі і кришталево чисте море, а й укриті зеленню береги, глибокі лагуни, пальмові і мангрові гаї. І звичайно ж, Королівські Сади вважаються одним з кращих на Карибах місць для дайвінгу: підводний світ тут незайманий і різноманітний, а видимість під водою становить 3540 метрів. Не любите пірнатизайміться риболовлею. Якщо пощастить, вашими трофеями може стати баракуда або навіть тарпон.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись