Куба: що подивитись на острові свободи

Багато мандрівників, вибираючи тури на Кубу, найчастіше віддають перевагу саме комбінованим варіантам відпочинку на курорті Варадеро в поєднанні з декількома днями, проведеними в Гавані. Атмосферна, романтична і дивовижна кубинська столиця, зрозуміло, не може не підкорити серця туристів. Але на Кубі є чимало інших, не менш цікавих і незвичайних місць, з якими обов’язково варто познайомитися.

Долина Віньялес
Цей національний парк, який займає майже півтори сотні квадратних кілометрів і оточений горами та мальовничими пагорбамиодна з найпопулярніших визначних пам’яток Куби природного походження. Тутешні пагорби з плоскими вершинами і гірські гряди можуть похвалитися великою кількістю унікальних печер і підземних галерей, довжина яких понад 45 км. Саме тут, в долині, розташована найбільша на Кубі і одна з найбільш вражаючих у всій Латинській Америці печер. Якщо ж вас навряд чи можна віднести до прихильників спелеології, то долина порадує вас різноманітними пішими, кінними або автобусними турами.

Баракоа
Це місто носить звання найстарішого міста Куби. Дивним чином Баракоа зберегло свою самобутність і масу унікальних туристичних об’єктів. Сталося це завдяки довгому періоду ізоляції від решти території Куби. Сьогодні туристам відкриті для відвідувань кілька старовинних іспанських фортів. В одному з них працює ресторан, а в іншому відкритий готель з унікальними видами на Медову бухту, а також гори і долини довколишнього національного парку. Відвідуючи Баракоа, не забудьте спробувати місцевий шоколад.

Сьєнфуегос
Сьєнфуегосодне із наймальовничіших міст на острові з безліччю парків, церков і будівель в стилях неокласицизм і модерн. Потужний ураган 1825 року зруйнував Сьєнфуегос майже дощенту. Відновлений всього за кілька років історичний центр є першим і видатним прикладом архітектурного ансамблю в Латинській Америці XIX століття.

Тринідад
Тринідадне просто одне з найкрасивіших міст Куби, це справжній музей під кубинським небом. Зовнішність цього міста, з його розкішними зразками колоніальної архітектури, не змінювався протягом цілих п’яти століть, а в 1988 році Тринідад був включений ЮНЕСКО в перелік об’єктів всесвітньої спадщини.

Продовження статті читайте тут.

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись