Культурна програма самостійної подорожі

Перебуваючи на відпочинку за кордоном, туристи намагаються отримати від поїздки максимум яскравих вражень і позитивних емоцій. Однією зі складових повноцінного відпочинку за кордоном є відвідування визначних пам’яток, що краще за все робити в супроводі професійного гіда.

Замовлення екскурсій

Замовити екскурсії ви можете безпосередньо по приїзду в те чи інше місто, звернувшись на рецепцію вашого готелю або в туристичне агенство. Однак, тури, куплені у агентств, можуть вийти задорогими, та й ходити в натовпі туристів не завжди комфортно. Тому сьогодні все більшої популярності набирають екскурсії від місцевих жителів. Такий варіант дуже зручний, бо він передбачає індивідуальний підхід, враховує всі побажання туриста і в цілому може бути більш інформативним і пізнавальним, ніж звична екскурсія від гіда.

Корисним в даному випадку для вас буде сайт Tripster – https://tripster.ru/

Tripster розрахований якраз на самостійних, а не пакетних мандрівників. Сайт надає можливість знайти незвичайні екскурсії в різних містах світу від місцевих жителів, які крім стандартних прогулянок по визначних пам’ятках покажуть вам секретні місця, організують дегустаційні тури і дозволять зануритися в культурне життя міста. Екскурсії розбиті на певні категорії, що полегшує вибір. Також можна обрати екскурсії в інші міста країни або навіть сусідніх країн.

Ви можете почитати на сайті інформацію про екскурсовода, відгуки від туристів, які вже купували екскурсії, вибрати для себе зручну дату екскурсії, тривалість, формат і ціну, яка вас влаштовує, а потім зв’язатись безпосередньо з екскурсоводом і узгодити всі деталі екскурсії.

Самостійне відвідування туристичних місць

Якщо ви не хочете замовляти екскурсії, а плануєте самостійно досліджувати місто, корисно заздалегідь визначитись з місцями, які вам було б цікаво побачити, завантажити собі на смартфон чи роздрукувати туристичні карти, знайти в інтернеті відгуки самостійних туристів та дізнатись графік роботи туристичних пам’яток.

Коли ви розробляєте маршрут, то вже приблизно знаєте місця, в які вам захочеться потрапити обов’язково залежно від ваших інтересів – музеї, палаци, парки атракціонів і тому подібне. Тому перед тим, як бронювати житло і купувати квитки, перевірте графік роботи того чи іншого місця. Бо може вийти так, що ви відвели на певне місто лише 1 день, а в цей день не працює музей. Наприклад, деякі популярні серед туристів місця закриті по понеділках. Відповідно, в такому випадку треба збільшити час перебування в обраному місті і виїхати далі по маршруту пізніше або приїхати в це місто раніше на день.

Ідеально – якщо на одне місто у вас буде 2 повні дні, або якщо гарно продумати пересування містом і підібрати житло близько біля вокзалів, то можна і 1,5 дні. Тобто на екскурсії у вас буде 1 повний день і наступного дня зранку ще можна буде щось подивитись, а після обіду їхати далі по маршруту і ввечері поселятись в іншому готелі.

Туристичні карти знижок

Практично в кожному місті, яке користується популярністю у туристів, є така річ як туристичні карти, які дають можливість туристам відвідати визначні місця за знижками. Вартість такої карти залежить від того, на який період часу ви її купуєте. Купити її можна онлайн заздалегідь або вже на місці – в аеропорту чи туристичних офісах по місту.

Наприклад, в Лісабоні діє Lisboa Card.

Якщо у вас виділено багато часу на одне місто і ви плануєте активно ходити по музеях, палацах, соборах чи інших визначних місцях, то тоді є сенс купувати таку карту. Оскільки, вона також включає проїзд на громадському транспорті, дає знижки на музеї та інші туристичні об’єкти, екскурсійні автобуси, деякі сувенірні магазини і ресторани. Також вам не доведеться стояти у довгих чергах, щоб зайти в те чи інше місце.

Але якщо вас цікавлять лише декілька туристичних об’єктів або ви хочете відвідувати їх у повільному темпі, чи більше хочеться просто гуляти містом і відпочивати в кафе, то тоді з цієї карти мало користі і ви більше витратите грошей, ніж якщо будете купувати квитки за їх звичайною ціною.

Тому перед тим, як купувати таку карту, варто приблизно підрахувати, скільки ви без карти витратите на ті місця, які хочете відвідати, та громадський транспорт, і чи дозволить карта вам зекономити.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись