Курорти Куби: кому куди краще їхати

На Кубі вас чекають курорти і пляжі різних видів і форм: сімейні, молодіжні, дайвінгові, нудистські … Безмежні берегові лінії зайняті великими курортними зонами, але на острові ще залишилися більш відокремлені шматочки раю на землі.

Варадеро

Пляжі тут гарні, однозначно. Головний плюс цієї курортної зони – близько до столиці, 2 години –  і ви в Гавані. Звідси можна потрапити в столицю Віньялес, на затоку свиней… Готелі тут найрізноманітніші: хороші і погані. Найчастіше працює просте правило: чим дорожче готель, тим краще сервіс. На першому місці знаходиться Iberostar Varadero, але скрізь є свої плюси і мінуси. В цілому від Варадеро не чекайте європейського рівня готельного сервісу- на Кубу їдуть не за цим! І воно того варте! Туристів тут багато.

Кайо Коко Гільермо

Ідеальні пляжі з прозорою водою і білим піском. Готелі тут дорожче, ніж у Варадеро, але і сервіс відрізняється в рази. До того ж сюди частенько прилітають фламінго, а тропічна природа вражає своєю красою.Pullman Cayo Coco – один з кращих готелів. Найкрутішим пляжем Кайо вважається Плайя Пілар. Основний контингент  туристів – британці .

Санта Люсія

Фаворит туристичних компаній. Тут можна недорого відпочити в готелях. Пляжі круті, а близькість до місць проживання фламінго – гарний бонус. Більшість готелів тут порівняно недорогі. Головний мінус курорта – ви далеко від усього. Дістатися до столиці буде вам коштувати не маленьких грошей.

Ольгин

Тут цілих три курортні зони: Плайя Пескеро, Гурдалавака і Плайя Есміральда. Пляжі тут прекрасні, хто ж буде сперечатися з Колумбом, що висадився саме тут задовго до того, як смуга білого піску покрилася шезлонгами і парасольками. Кращий сервіс ви знайдете в Плайя-Пескера. Есмеральда – компроміс між бюджетною Гуардалавакою і дорогим Пескера. Умови для підводного плавання тут теж непогані, а поруч розташоване колоритне містечко Ольгин.

odisseus2012@gmail.com

https://www.facebook.com/odisejua/

https://www.instagram.com/smart_turagent/

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись