КУДИ ПОЇХАТИ КАТАТИСЯ НА ЛИЖАХ

Закопане, Польща

Закопане – це один із найвідоміших та недорогих гірськолижних курортів Європи. Тут 10 основних гірськолижних комплексів, найпопулярніші з яких Губалівка, Носаль, Каспрови Верх. Це розрізнені зони катання у діапазоні висот від 830 до 2000 м.

Целль-ам-Зее, Капрун ,Австрія.

Гірськолижні курорти Австрії – одні з кращих в світі. Втім, не тільки гірські лижі приваблюють туристів. Це і можливість відвідати альпійські містечка, і посидіти в затишних класичних ресторанчиках, але все ж на першому місці стоїть незнищенне бажання вдатися до гірськолижного спорту.Найбільші гірськолижні курорти: Целль-ам-Зее, Капрун, Санкт-Антон, Зефельд, Лех. Вони користуються величезним успіхом у гірськолижників. В Австрії є близько 50 зон катання, 7 з них відкриті цілий рік. Це є перевагою австрійських гірськолижних курортів. Їх інфраструктура постійно оновлюється, а траси завжди чудово підготовлені. В Альпах розташовано близько 900 вершин, що перевищують висоту в три тисячі метрів. Туристи мають можливість відпочити в 800 гірськолижних центрах, тут прокладено близько 22 тисяч кілометрів гірськолижних трас і 16 тисяч км рівнинних трас. У гірських районах Австрії побудовані близько 3300 підйомників.

Валь-ді-Фасса, Італія.

Валь-ді-Фасса —гірськолижний курорт у Доломітових Альпах, один із кращих в Італії за рівнем готелів, технічного оснащення та якості сервісу. До послуг спортсменів – 220 км трас та 9 зон для катання, освітлена траса для нічного катання, 8 гірськолижних шкіл, понад 250 інструкторів, 3 сноу-парки для сноубордистів, безкоштовний лижний автобус Ski-bus, який курсує долиною між готелями та зонами катання, 50 км трас для бігових лиж. Одним словом – це рай для лижників!

Пал і Арінсал, Андора.

Особливостями цих сусідніх курортів Андорри є відмінний сніговий покрив і чудово налагоджена інфраструктура. Гірськолижні бази Арінсал і Пал об’єднані сучасним підйомником з пропускною спроможністю 500 осіб на годину.На курорті Пал сподобається тим, хто тільки почав освоювати лижі або катається непрофесійно, а ось Арінсал призначений для професіоналів. В Арінсал-Пал вас порадує поєднання чудових краєвидів і гірської природи, відмінних лижних трас і безлічі ресторанів, кафе та барів. Також працюють школи з навчання катанню на лижах.

Ясна, Словаччина .

Гірськолижний курорт Ясна Словаччини названий одним з кращих у всій Східній Європі. Тут є траси для дітей, для катання на мотосанях і сноуборді. Сезон в Ясні триває з грудня до кінця березня. На території курорту діють 13 підйомників загальною пропускною здатністю 11800 осіб на годину, а кількість лижних трас налічує 14, з яких 3 – високої складності, 8 – середньої складності і 3 – легкі.

odisseus2012@gmail.com

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись