Маврикій: чому варто відвідати

У попередніх частинах ми розповідали про те, чим порадує вас відпочинок на Маврикії. Давайте продовжимо знайомство з островом.

6. Відпочинок цілий рік

Завдяки типовому тропічному клімату, характерному для більшості острівних курортів південної півкулі, відпочивати на Маврикії можна цілий рік. Перепади температур протягом року незначні. Оскільки острів знаходиться в південній півкулі, літо і зима тут помінялися місцями. Літо на Маврикії триває з жовтня по квітень і відрізняється цілком комфортними температурами (близько +25 °C вночі, +30 °C і вище вдень, а вологість досягає 80%). Найспекотніші місяці – січень і лютий, коли повітря прогрівається до +33 °C, а вода – до +28 °C.

Якщо ви не переносите спеку, то варто задуматися про подорож на Маврикій в період субтропічної зими, тобто з травня по вересень. У ці місяці температура вдень не перевищує +25-27 °C, при цьому температура води в океані залишається цілком комфортною для купання – близько +24 °C. Найпрохолодніші й найнесприятливіші для відпочинку на Маврикії періоди – червень і липень. Незважаючи на комфортну денну температуру +20 ° – +25 °C, дмуть сильні вітри. У цю пору року острів особливо привабливий для серферів.

А ось травень, серпень і вересень прекрасно підходять для тих, хто бажає заощадити, так як готелі дають досить великі знижки, а погода при цьому залишається комфортною. Дощі на Маврикії трапляються, але зазвичай носять короткочасний характер. Однак, слід пам’ятати, що погода може змінитися кілька разів за день, що загалом типово для багатьох островів.

7. Вишукана кухня

Маврикій населений вихідцями з різних куточків земної кулі, що не могло не позначитися і на традиційній маврикійській кухні. У ній змішалися класичні французькі та креольські рецепти. Тут приділяють велику увагу правильному і активному використанню спецій, а в якості основних інгредієнтів переважають рис, риба і овочі. Тому поїздка на Маврикій стане справжньою подорожжю в кулінарний рай.

Оскільки Індійський океан, що омиває острів, багатий на рибу всіх видів, особливим делікатесом вважаються прісноводні раки камарон. Крім них, в навколишніх водах мешкають краби, лангусти, восьминоги, равлики, різні черепашки і морські їжаки. Їх готують сотнями способів, але обов’язково з прянощами і великою кількістю зелені. Традиційним маврикійським делікатесом вважається м’ясо морських їжаків, яке їдять сирим. А найбільш незвичайною стравою вважається «салат мільйонера» із серцевини пальми і копченого філе блакитного марліна.

8. Шикарний сервіс в готелях

У маврікійців особливий і досить розбірливий підхід до туризму. Гонитва за масовим бюджетним туризмом – це не для них. Більшість відпочиваючих тут – заможна європейська еліта. Тому сервіс на острові Маврикій – це окрема тема розмови, оскільки як абсолютно весь персонал дуже уважний, привітний і намагається вгадати бажання туриста. Наприклад, в готелях рівня 5*, якщо ви забули взяти з собою на пляж сонцезахисні окуляри, вам принесуть на вибір кілька варіантів. І будуть регулярно їх протирати, непомітно для вас.

Всі готелі Маврикію високого рівня, так що можна сміливо відправляти туристів навіть в 3*. В основному у всіх готелів велика зелена територія, просторі номери та широкий пляж. Багато з них мають окремі вілли. Майже всі готелі на Маврикії дають знижки на проживання, навіть у високий сезон і новорічні дати (від підвищення харчування і безкоштовного проживання дитини до 12 років до зменшення стандартної ціни до 50%). Важливо і те, що в готелях 4-5* можливість займатися всіма немоторизованими водними видами спорту безкоштовна.

У той же час треба мати на увазі, що останнім часом відкривається все більше приватних готелів-вілл і недорогих готелів рівня 3*, що робить курорт більш доступним і для бюджетного туриста.

 

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись