Мексика, яку вам точно варто побачити

Мексика

Мексика – країна найдревніших цивілізацій. Дивовижне поєднання диковинної природи, пам’яток колишніх культур та сучасних мегаполісів вразить найдосвідченішого мандрівника.

Мексика

Мексика – це не тільки надзвичайна природа, білосніжні піщані пляжі, коралові рифи і безліч національних парків, заради яких вже варто сюди приїхати. Мексика – це яскрава суміш індіанської, іспанської та карибської культур. Тому тут надзвичайно багато археологічних пам’яток, древніх храмів та палаців.

Ми розкажемо вам про незвичайні місця, які точно варто побачити.

Півострів Юкатан

Надзвичайне місце, де збереглися руїни поселень майя. Тут, в лабіринті підземних печер протікає найдовша в світі підземна річка – Сак-Актун. Можна навіть поплавати в ній. Вода в річці має корисні речовини та мінерали.

 Мідний каньйон

Грандіозний каньйон з мідно-червоним забарвленням схилів, височезними і глибокими ущелинами та ріками часто порівнюють з Великим каньйоном Сполучених Штатів Америки. Вражаюче, що прямо посеред пустелі знаходиться цей національний парк.

Мексика каньйон

Чичен-Іца

Колись це було велике місто, в якому проживали племена майя. Зараз від нього лишилися тільки руїни. Але визначним це місце робить знаменита піраміда Кукулькан. Вона входить до списку Нових семи чудес світу.

Мексика піраміда Кукулькан

Печера Буфадора

Унікальність цієї печери полягає в тому, що в результаті незвичайних коливань вода вивергається з неї, немов лава з вулкана. При цьому печера видає дуже дивні й моторошні звуки, яких ви не почуєте більше ніде на планеті.

Міст Охуела

Один із самих загадкових і небезпечних мостів планети. Міст став найкоротшою, але й найнебезпечнішою дорогою через глибокий каньйон в містечко, де видобували коштовне каміння. І зараз сюди їдуть туристи з усього світу за дозою шаленого адреналіну.

Мексика міст

Вулкан Попокатепетль

Хочете побачити «живий» вулкан? Відправляйтеся до Попокатепетля. Це ще й друга за величиною гора в Мексиці. Якщо пощастить, можете стати свідком його пробудження і виверження.

Арка Кабо Сан Лукас

Поблизу міста Кабо знаходиться неймовірний витвір природи. Місце, яке мексиканці вважають легендою двох морів, яке неофіційно називають одним з чудес світу.

Мексика арка Кабо

Піраміди Калакмуль

Піраміди, які носять умовні назви «Структура I» і «Структура II» знаходяться у древньому місті майя Калакмуль.  На території міста знайдено більш ніж 5000 різних стародавніх об’єктів. Шлях до пірамід нелегкий, але той, хто подолає його, з самої вершини піраміди зможе з захопленням любуватися навколишнім буйством природи.

Ці надзвичайні і неймовірні місця – лиш краплина в океані того, що варто побачити в Мексиці.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись