Місця в Австрії, які ви навіть не очікували побачити!

“Зелене озеро”

Зараз дуже складно здивувати людей, особливо незвичайними парками. Але все ж навряд чи ви знали про унікальний парк, розташований в Австії. Виявляється цей парк перші півроку є звичайним парком, а інші півроку знаходиться під водою — на дні озера.Насправді місце розташування даного парку це озеро, оточене Альпійськими горами. Але споглядати саме озеро можна тільки навесні і влітку, а після воно випаровується, поступаючись місцем чудовому парку з деревами та лавами.

Вид парку дуже привабливий і мальовничий. Як тільки на вершинах Альп сніг починає танути, вода відразу ж приймається за свої справи, тим самим «оживляючи» озеро. Через те, що озеро дуже чисте, його прозвали «Зеленим», так як видно рослинність на дні парку. І якщо ви захотіли відвідати це місце, але потрапите в той час, коли «головує» озеро, то не впадайте у відчай — у вас буде шанс зануритися з аквалангом, щоб побачити цей дивовижний парк під водою.

Міст над прірвою в Гастайні

Адреналін і скажений стукіт серця в грудях, страх і захват – ось що відчуваєш, коли ступаєш на міст в Бад-Гастайні. Він знаходиться в Альпах, на висоті 2 300 метрів. Під мостом – прірва, навколо – гори. Міст рухливий, і під час вітру він похитується разом з вами. Відчуваєш себе канатоходцем, які гуляють вище хмар. У ясну погоду звідси відкриваються неймовірні види на австрійські Альпи, в тому числі на Гроссглокнер, найвищу гору країни. Найкраще милуватися краєвидами зі спеціального оглядового майданчика Glocknerblick.

Вам також варто прочитати

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись